Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegánok! Veganizmus. A vegánok...

Vegánok! Veganizmus. A vegánok mulesing mentes gyapjút sem használnak, használhatnak?

Figyelt kérdés

2023. jan. 7. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Nekem egészségügyi okokból kell vegán étrendet tartanom. Az hogy mit hordok az engem nem érdekel.
2023. jan. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem miért van egyes lepontozva. Nekem nem hihetetlen hogy valaki semmilyen állati eredetűt nem fogyaszt, de nem állatvédelmi okokból. Őket akkor hogy hívjuk? Vegánszerű nem állat eső vegetáriánus? Szerintem ők is beleférnek a vegán kifejezésre diétás szempontból.
2023. jan. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Evő
2023. jan. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
7%
A hús fontos az emberi szervezetnek.
2023. jan. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Azt inkàbb szerintem növènyi alapú tàplàlkozàsnak hìvjàk. A vegànsàg az àllatvèdelemről szòl. Van, aki csak az ètkezèssel foglalkozik, ès vegànnak hìvja magàt, ès ezzel szerintem nincs is gond, legalàbb màsok jobban megèrtik, de szerintem hivatalosan nem az a helyes szò rà. Èn vegàn vagyok, ès valamennyire foglalkozom az ilyesmivel. Nem veszek bőr dolgokat, ès ha valamire egyèrtelműen rà van ìrva, hogy gyapjù, akkor azt sem veszem meg. De nem nèzegetem mindennek a címkèjèt, csak mondjuk kifejezetten gyapjù zoknit nem veszek. A tisztàlkodàsi szerekből, sminkekből is vegànt hasznàlok.
2023. jan. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ötösnél a pont. Veganizmus -> Állatjogi mozgalom. Ha te nem eszel húst, meg tejet, tojást, akkor növényi étrenden vagy. Ha azért nem eszel ilyet, mert egészségesebb enélkül élni, akkor közöd sincs a veganizmushoz.


Egyébként ezt valahogy tényleg jobban el kéne szeparálni.

2023. jan. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!