Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánus szülők, melyik...

Vegetáriánus szülők, melyik csoportba tartoztok?

Figyelt kérdés

Nem vitaindítónak meg sárdobálásnak szánom a kérdést, csak érdekel, ki hogyan áll hozzá. Ezért nagyon kérem, csak olyanok válaszoljanak, akik vegetériánusok, és van gyerekük! Esetleg olyanok, akik egyik csoportba se tartoznak, de valamelyik szülőjük vega, az arra válaszoljon, náluk hogy van/volt.

Akinek nincs gyereke és/vagy eszik húst az kérem, most ne válaszoljon, mert nem a kívülállók véleménye érdekel!

Köszönöm.


2023. febr. 24. 21:17
A kérdező szavazást indított:
Készítek húst a gyereknek.
Nem készítek húst a gyereknek, de máshol (iskola, étterem, nagymama stb.) eszik.
A gyerekem már nagyobb, saját döntésből nem eszik húst.
Soha nem evett húst a gyerekem.
12 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Én nem vagyok vega, de ha megengeded, válaszolok, mert vannak vega szülők a családban. Ők nem engedik a gyereknek sehol, hogy húst egyén, vendégségben sem, bár ugye most jön majd az ovi, ott nincs külön menü, szóval nemigen fogják tudni megakadályozni.


Ha én vega lennék - kacérkodtam a gondolattal, nem tartom károsnak és tudom, hogy nem káros egy gyermek számára sem, mert táplálkozáyügyben olvasott, értelmes ember vagyok, dehát na, szeretek néha húst enni -, tehát ha vega lennék, én magam nem főznék otthon külön húsos kaját, de megengedném, hogy nagyszülőknél, vendégségben, máshol egyen, ha szeretne.


Na de lefogadom, hogy mindjárt jön majd 10 "desz*rhülyeszülő, aki nem ad húst" komment. 😂

2023. febr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még kicsit gyerekem van, a feleségem pedig nem vegetáriánus, így nem erőltetek semmit. Idővel majd maga dönt.
2023. febr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Már tizenévesek voltunk, amikor édesapám vegetáriánus lett, a mi étkezési szokásainkat ez nem érintette. A húsos ételeket alapvetően anyukám csinálta onnantól, de ha ő nem volt elérhető, apa is megcsinálta (kóstolás nélkül).
2023. febr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!