Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánus rudacskák,...

Vegetáriánus rudacskák, virslihez hasonlít a kinézete. Ezt a vegetáriánus rudacskát hogy kell elkészíteni? Meg kell főzni? A Sparban lehet kapni.

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan, hogy mi a neve, de aki tudja, hogy miről van szó és tudja, hogyan kell elkészíteni, írjon.

Köszi!



2023. febr. 28. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Ra van irva altalaban, hogy mit kell csinalni vele. En kostoltam mar ilyesmit, megfoztem, mint a virslit, de annyira nem voltam oda erte.

Mondjuk majonezzel eheto volt..:D

2023. febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Megfőzöd vagy mikroban megmelegíted. Egyébként mindegy, ígyis úgyis szr. Mondom ezt vegaként...
2023. febr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Vettünk, de nem volt ráírva a csomagolásra, hogy hogyan kell elkészíteni.

4 db volt benne, még azelőtt megettül, hogy feltettem a kérdést.

Csak úgy megettük, nem volt se jó, se rossz, de nekem túl "tömény" volt.

Szóval akkor meg lehet főzni? Lehet, hogy úgy jobb, nem tudom.

Mindenesetre többször nem hiszem, hogy veszünk máskor is, csak kipróbáltuk.

Szerintem ízre egész jó, de valahogy olyan tömény az állaga.

Na most már mindegy.

(A csomagolását már a kérdés kiírása előtt kidobtuk, de én nem láttam, hogy rá lett volna írva az elkészítési mód.)

2023. márc. 1. 01:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is kipróbáltam. Mivel én a virslit rendszerint megsütöm serpenyőben, olajban, ezzel is azt tettem, de egyáltalán nem jó. Ezért nem fogok többet venni. Gondolom, főzve se lehet jó, úgy, ahogy van, nem szimpatikus.
2023. márc. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se ízlenek ezek sehogyse, maximum frankfurti levesbe belekarikázva még elmegy.
2023. márc. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!