Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért lehet az hogy egyáltalán...

Miért lehet az hogy egyáltalán nem kívánom a növényi eredetű élelmiszereket csak az állatiakat kívánom, főleg a húsokat sajtokat?

Figyelt kérdés
2023. márc. 31. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom, de én is így vagyok vele. Sokszor úgy kell magambaerőszakolnom a gyümölcsöket, zöldségeket, mert magamtól nagyon ritkán kívánom meg.
2023. ápr. 1. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Fogadjunk, hogy nincs bajod a chips-szel, krumplival, kólával, tésztával, kenyérrel.
2023. ápr. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Nekem nincs. A pizzával sincs bajom. :)

(1-es voltam)

2023. ápr. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2. de azokat se nagyon szeretem...
2023. ápr. 1. 07:05
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Ez azért lehet, kedves kérdező, mert úgy nőttél fel, úgy alakult ki az ízlésed, hogy a zöldség- és gyümölcsfogyasztás nem volt napi szinten része az étkezési szokásaidnak, ezért nem is kívánod őket, hiszen nem is volt lehetőséged megszeretni őket, így más élelmiszerekre gondolsz finomként, ízletesként. Minden csak szokás kérdése.
2023. ápr. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5. Ez nem igaz, állandóan zöldségekre próbáltak szoktatni, kisgyerek korom óta nagymamám is mindenki hogy csak zöldségeket egyek és társai lehet pont a emiatt lettem ennyire húsos azt nem tudom, anyukám például mindig vegán volt
2023. ápr. 1. 10:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert azok finomak számodra. Ennyi.

#5 Én rendszeresen eszem zöldséget, gyümölcsöt, gyerekkoromtól fogva, mert a szüleim is mindig adták, meg mert tudom, hogy egészséges. De szeretni nem szeretem a legtöbb zöldség ízét, akárhogy hozzászoktam, hogy megeszem. Nem ízlik, és kész.

2023. ápr. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!