Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegán palacsinta készítéséhez...

Vegán palacsinta készítéséhez melyik a legjobb palacsintasütő serpenyő?

Figyelt kérdés

2023. máj. 7. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mint a nem vegánhoz. Tapadásmentes bevonatú.
2023. máj. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Tefalt használok. Semmi nem ragad bele. Nagyjából 10k-ért vettem, de megérte.
2023. máj. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az segített, hogy 1 ek. sikérport (glutént) tettem a tésztához és egész éjjel állt a hűtőben. Teflonos serpenyőben sütöm, kicsit kiolajozom és szilikon lapáttal választom le a serpenyőről, mielőtt megfordítom. De nem vagyok vegán, allergia miatt kellett diétáznom.
2023. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen a válaszokat! Azt hiszem, hogy nekem is van vmi allergiám vagy érzékenység, úgyhogy hagynom kell az egész palacsinta ügyet.
2023. máj. 11. 14:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Cseréld le a teflonos palacsintasütődet hagyományos acél palacsintasütőre, akkor nem lesz a teflontól semmi bajod. :)
2023. máj. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!