Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mi a kedvenc vegán süti recepted?

Mi a kedvenc vegán süti recepted?

Figyelt kérdés
Csak olyan érdekelne, amit el lehet készíteni a vidéki szuper és hipermarketek kínálatából, nem szeretnék elutazni a kínai negyedek legsötétebb bugyraiba 3g antarktiszi jégből köpült növényi disznósajtért :) Előre is köszönöm!

2023. máj. 26. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Most az én kedvencem érdekel vagy írjunk neked vegán süti recepteket amit googlel is meg tudnál oldani?
2023. máj. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%

Cukros répa:

-fogj egy répát

-cukrozd meg

Jó étvágyat!

2023. máj. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Almás pite ( Kovács Zoltán séf receptje alapján)
2023. máj. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

2, akkor is lehet finom sütiket sütni ha vegán vagy, nem ennyiből áll :)

Egyébként rengeteg jó recept van az interneten.

2023. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3: Nagyon jónak tűnik, de hozzávaló por nádcukor, meg szójajoghurt... na ilyet vidéken biztos nem akasztasz le csak úgy.


1: Attól hogy segítséggel sikerült regisztrálnod, még nem muszáj mindenhova írnod.

2023. máj. 26. 20:59
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Ráadásul a nádcukor is kb. ugyanolyan rossz, mint a répacukor. Akkor már inkább stevia és/vagy eritrit, ha édesíteni kell.
2023. máj. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

https://www.youtube.com/watch?v=9hiR0Tk5iDo&t=220s&ab_channe..


Bocsi, erre gondoltam. Nádcukor helyett és 1:4 édesítőt használok. Sztem. cukorral is csinálhatod. Margarinból a sima növényi margarint használom. Folyadéknak nővényi tejet.

3-as válaszoló is vagyok.:)

2023. máj. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

5 te meg talán tanulj meg fogalmazni mielőtt kiírsz egy kérdést.

A kérdés az volt mi a kedvenc vegán sütid, a leírásban meg már a legolcsóbb, legegyszerűbb vegán süti érdekelt.

Most akkor kedvenc süti vagy occó fájín süti?

2023. máj. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem mondtam, hogy olcsó legyen, úgyhogy mielőtt itt okoskodsz, legalább olvasd el mégegyszer.

Valóban nincs belefogalmazva a kérdésbe, hogy miért kérdezem, de azért ilyenkor adja magát, hogy azért van feltéve, mert a kérdező esetleg el akarja készíteni.

2023. máj. 31. 15:53
 10/12 anonim ***** válasza:
Banánkenyér
2023. jún. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!