Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mit csináljak? (Többi lent)

Mit csináljak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Vegetáriánus vagyok és most kiderült hogy lisztérzékeny is.

Sokan mondják hogy így már alig tudok majd mit enni, és le fogok gyengülni...nekem elég fontos a vegaság és nem örülnék ha emiatt fel kéne adnom.

16/l


2010. okt. 14. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Rántotta

Tejbegríz

Tejberizs

főtt tojás

tükör tojás

puffasztott búza (hamlet) feltétekkel

stb.

2010. okt. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem kell elkeseredned. A túl sok liszt amúgy se ajánlott a vegáknak, mert a "kenyér-tészta-krumpli szentháromság" bizony nagyon hízlal és egsézségtelen is.


Egyél sok rizst. A barnarizs a legteljesebb táplálékok egyike, ha csak ezt ehetnéd, akkor is nagyon sokáig bírnád hiánybetegség nélkül.


Krumpliételeket is ehetsz, de azért azzal is óvatosan mert felfújhat


Vega chilisbab


főzelékek


levesek


Raguk, gomba paprikás, pörköltek.


Köles


Hajdina


Tortilla


Kukorica



[link]

2010. okt. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Rizslisztet, kukoricalisztet ehetsz!Azokból is lehet finomakat alkotni.
2010. okt. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is vega vagyok és most önként mondtam le a lisztről.

Sokkal jobban érzem magam és hetente 1 kg is "lecsúszik" rólam.Ja és sokkal kevesebbet is eszek azóta.Egyszerűen kevesebb étel is elég !Szóval ne aggódj!!

2010. okt. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nekem éppen hogy hízni kéne egy kicsit mert 162 cm-el vagyok 45kg...
2010. okt. 17. 21:27
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

Könyörgöm, ha ilyen vékony vagy add fel a vegaságod!

Tanuljátok már meg végre, hogy az ember minden evő, és szüksége van a húsra. Az esszenciális aminosavakat másból nem tudja előállítani a szervezet! Ez tény! Nem azt mondom, hogy eztán húst hússal egyél, de hidd el nem fog megártani a egy héten 2x 3x eszel egy kis husit! És még hízni is fogsz!

2010. okt. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
arra már rávettem magam hogy halat egy hónapban egyszer enni fogok...
2010. okt. 18. 19:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért vagy vegetáriánus?Szerintem azért nem vagy csont sovány és 168cm és 45 kg vagyok én nem érzem magamat túl vékonynak.De amúgy a vegetáriánusok is lehetnek húsosabbak.Amúgy mi a vércsoportod?Nekem a+,az a vegetáriánus vércsoport ez azt jelenti hogy nincs szükséged semmilyen húsra.És ha halat eszel akkor már nem vagy vegetáriánus
2010. okt. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

16:18!

utolsó vagyok nem értek sok embert hogy miért cseszteti a vegetáriánusokat,sokan azért vegetáriánusok mert nem akarják megenni az állatokat,ezzel szerintem semmi baj nincs,sőt.Vannak olyan buta emberek,akik felsőbbrendűnek képzelik magukat.

2010. okt. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

10-18 16:18 vagyok!

Én nem azért cseszegetem mert vegetáriánus, hanem mert nem veszi észre, hogy ez árt neki! De a "sokan azért lesznek vegetáriánusok mert nem esznek állatot" arra csak azt tudom kérdezni, szerinted a hal mi?

2010. okt. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!