Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Lehet valahol kapni sima...

Lehet valahol kapni sima zöldségleveket?

Figyelt kérdés
Csak bio zöldséglevet találtam, de nekem nem kell bio, csak sima zöldséglé.
2010. okt. 22. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Vasarolni kell egy gyumolcscentrifugat, vagy prest es igy Te kitudod preselni a kivant zoldseglevet es frissen, de valtozatosan is.
2010. okt. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és ha nincs rá zsé?
2010. okt. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia,Intersparban nézted?Mintha ott láttam volna..
2010. okt. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem hely nincs a garzonban.
2010. okt. 22. 20:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Krumpli.
2010. okt. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy gyumolcscentrifuga nem foglal nagy helyet es nagyon gazdasagos. Amikor pedig egeszsegesen szeretnel elni, akkor feltetlen megeri azt a befektetest.

Pl.amikor influenza jarvany van. Narancs, alma, s.repa.

Ezekbol vasarolsz 1-1kg-ot, es aztan naponta tudsz ebbol 1 friss koktelt, vagy "energiaitalt" kesziteni, s a mennyiseg egy hetig eleg, es gyorsabban meggyogyulsz, vagy pedig megtudod elozni a betegsegedet, mivel az immunrendszeredet ily modon erosited.

2010. okt. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
régen vettem a siótól vlami zöldséglé mixet, nagyon jó volt, nem tudom lehet e még kapni
2010. okt. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A Siónak volt pár hónapig egy nagyon finom zöldséglékeveréke. Legalább olyan jó volt, mint a V8. Zöld jellegű volt a csomagolás színezése. Alig lehetett valahol kapni.

Aztán néhány hét elteltével hirtelen kék tónusúvá vált a csomagolás színezése és a lé íze is megváltozott, sajnos sokkal sósabb és "üresebb" lett: kihagytak egy fontos összetevőt és sóval próbálták meg pótolni. A Siónál többszöri kérdésünkre is azt állították, hogy a receptúra változatlan.... Napersze. De ezt a változatot sem lehetett sok helyen kapni. Pár hónap múlva már sehol sem.

Úgy tűnik, hogy az egész világon népszerű műfajt, a dobozos zöldséglékeveréket természetesen pont a magyar gyomor nem veszi be, ezért a forgalmazása veszteséges, a gyártók csalásra kényszerülnek, hogy ne fizessenek rá annyira, de inkább bele sem fognak.

És minden történik egy olyan országban, ahol - állítólag - nagyon sokféle és világszínvonalú zöldséget termesztenek....

2011. júl. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!