Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A vegetáriánusok tojást sem...

A vegetáriánusok tojást sem esznek?

Figyelt kérdés
2007. máj. 13. 22:55
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%
én nem eszek tojást sem. nem tudom a többiek hogy vannak vele
2011. jan. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
13%
amugy meg azok akiknek ez a kérdés, a vegák nem tetszenek azok tartsák meg maguknak a véleményüket és ne mutatsák meg hogy milyen kevés az IQ-juk!! (akinek nem inge ne vegye magára)
2011. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

"2010-11-18 12:20"

Képzeld, ha nem ennél húst, lehet, hogy kevésbé lennél ilyen korlátolt, agresszív b.rom.

2011. márc. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
0%

"2010-11-18 12:20"

Köszönjük a primitív válaszodat! Abban igazad van, hogy mindenevők vagyunk, de kétlem, hogy egészségtelen lenne, ha valaki nem eszik olyan élelmiszert, amihez ki kellett oltani egy állat életét, ha pótolja ezeknek hasznos tápanyagait (tej, tojás, stb.) Növényekről azt azért nem árt, ha tudod, hogy nincsenek idegeik, nem éreznek fájdalmat. Nem is beszélve arról, hogy a növények többségét úgy lehet fogyasztani, hogy nem pusztítod el. Rengeteg növény év milliók óta rikító színű gyümölcsöket terem, hogy meg egyék. Amúgy én nem vagyok vegetáriánus. Szerintem tojást nem enni butaság, azért mert élet lehet benne. Most ha egy tyúk, amit arra tenyésztettek, hogy tojást tojjon, nem lát kakast, kétlem hogy élő tojást tojna.

2012. márc. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

A vegánok nem esznek tojást.

A vegetáriánusok esznek.

2020. júl. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Jobban tennék. Vannak tápanyagok, amikből a szükségletet pusztán növényeken alapuló diétával nem egyszerű hatékonyan fedezni.
2020. dec. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Vannak ovo, lacto vegetáriánusok ők esznek tojást és tejet is isznak
máj. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A vegetáriánus eszik tojást (ha szeretne), a vegán nem eszik.
máj. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!