Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » (Nem divat) Vegák! Ti esztek...

(Nem divat) Vegák! Ti esztek zselatin tartalmú élelmiszereket?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 17:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem. Mivel azt is állatokból nyerik ki.
2010. okt. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Van növényi zselatin is, az fel van tüntetve a zacskón. természetesen csak növényit használok pl. gyümölcstortához, de egyébként nem szoktam enni (emiatt cukrászdákban sem eszem soha zselatinos ételeket), annyira nem is kedvelem az állagát.
2010. okt. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én sem:)
2010. okt. 28. 20:48
 4/14 anonim ***** válasza:
Semmi ilyesmit!
2010. okt. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 ekeke ***** válasza:
0%
Úgyse sokáig nem eszitek:)
2010. nov. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Végül is nekem még csak most lesz 8 éve, hogy nem. Nem igazán értem, mért mondod.
2010. nov. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
aki húsevő, az mindig ezt mondja:) Nekem is múltkor kérdezte haverom, hogy amióta elméletileg nem ettem húst - két éve lassan -, azalatt gyakorilatilag hányszor? xD Nem akarja senki elhinni, hogy tényleg nem eszek húst...
2010. nov. 26. 20:04
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Jobb is ha nem teszitek, több marad nekem :)


Hmm, rántott csirkemell O.o Sonkás-sajtos-tojás ^^ Sült bacon paradicsomos babbal :)

2010. nov. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Persze,hogy nem.


Egyébként azok akik esznek húst miért úgy képzelik el a vegetáriánusokat,mint akik sanyargatják magukat "jajjj úgy ennék egy kis csülköt,de hát nem lehet..." ????Nem is hiányzik a hús,főleg,hogy rengeteg húspótló élelmiszert lehet kapni.Komolyan úgy beszéltek mint akinek nincs semmi önkontrollja,és egy lakatlan szigeten se próbálnátok valamilyen más ehető dolog után nézni,hanem rögtön egymást falnátok fel....gratula!!!

2010. dec. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
egyetértek:D ma például anyu a kedvenc kajámat készítette vega módra: székelykáposzta:D:D Kis túlzással nincs is olyan húsos kaja, amit ne lehetne hús nélkül is elkészítenixD És általában ugyanolyan finoman:))
2010. dec. 19. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!