Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegák! Mennyire tudtok aktív...

Vegák! Mennyire tudtok aktív életet élni? Úgy értem, hogy a korlátozások ellenére is be tudtok vinni elég kalóriát?

Figyelt kérdés
Nagyjából tudom mi hány kalória és a magvak és a tésztafélék kivételével a "vega étlapon" minden alacsony vagy közepes kalóriatartalmú. Ha fogyaszt az illető tejtermékeket az már egy fokkal jobb, de még így is elég gyászos a helyzet.
2010. nov. 1. 05:00
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
A pékáruban van bőven nem??
2010. nov. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Hát nekem megfelel minden :D Ovo-lakto vagyok.

Tegnap reggel ettem egy TK zsömlét, azon volt snidlinges vajkrém, mellé ittam egy doboz kefirt.

Az ebédem hagymásan pirított tofu volt rizzsel, a nasi ezután norbi somlói galuska.

A vacsorám pedig sült tök volt, 3 szelet.

Ma reggelre rántotta lesz, aztán tempurázok rákokat (halat és herkentyűket fogyasztok), és grillzöldségekkel fogom enni.

Vacsira még nem tudom, mit eszek, nagy valószínűséggel tejberizst csinálok :D

2010. nov. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Hát,ez szervezettől is függ.Nekem például semmi bajom azzal,hogy megvonom magamtól a húst,eddig még a szervezetem sem jelzett,hogy valami baj lenne.Persze lehetnek még később is problémák,de...mindegy.Én eszek mindenfélét,a kalória bevitelem egyáltalán nem gyászos :D
2010. nov. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Húsevő vagyok, de volt az életemnek egy szakasza (kb 1 év) amikor nem ettem húst, egyszerűen elegem lett belőle. Sem előtte sem utána nem éreztem magam olyan kipihentnek és tétrekesznek, annak ellenére hogy lényegesen kevesebbet aludtam mint egyébként.
2010. nov. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mióta vega vagyok (8 éve), elmúlt a vashiányom, szóval azóta mindig kipihentnek érzem magam, és sokkal energetikusabb is vagyok. Egyébként többet is eszem, mint régen((szerencsére hízásra nem vagyok hajlamos). Én is lakto-ovo vega vagyok. 21/L
2010. nov. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát én vegaként voltam kerékpáros futár és nem én voltam az egyedüli a szakmában. Az elég aktív?

A különböző tészták tele vannak kalóriával és a sör is. :-)

2010. nov. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"...tempurázok rákokat (halat és herkentyűket fogyasztok)..."


Akkor te nem is vagy vega. A vegetáriánusok semmilyen állat húsát (vagy belsőségeit) nem eszik, tengeri állatokat sem.

2013. okt. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!