Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A vegák hogy főznek rendes...

A vegák hogy főznek rendes kaját a család többi tagjának? Meg se kóstolhatják közben? Fincsi lehet a vége.

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 15:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egy vegetáriánus tényleg nem főz húst, Mivel ez egy életfilozófia. Gyilkos aki megöli az állatot, aki feldolgozza, aki eladja, aki megfőzi / megsüti/, aki találja és az is aki megeszi.

18/L

2011. jún. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én vegetáriánus lány vagyok:)

Múltkor anyám annyira sz*rul volt, hogy megsajnáltam, és amíg aludt, megcsináltam helyette a rántott hús. Majdnem elhánytam magam, egy ujjal nem értem a húshoz, és végig azt mondogattam magamban "Ez nem egy ex-élő állat, nem, nem csak kaja. " Persze, tudom, hogy ez nem így van, épp ezért vagyok vega:D De valahogy túl kellett élnemxD

Most mi a jobb? Ez legalább egy boldog (házi) tyúk volt életében, kint kapirgált az udvaron. Ha én nem csinálom meg, úgyis rendeltek volna kaját valahonnan, ahol valami túlgyógyszerezett, ketreces tartásból származó boldogtalan csirkéből készítik az ételt. Most melyik a jobb? Amúgy állítólag a legjobb rántott hús volt, amit valaha ettekxD Pedig elhiheted, hogy nem kóstoltam meg.

2011. jún. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!