Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért nézik hülyének az...

Miért nézik hülyének az embert, ha nem akar húst enni?

Figyelt kérdés
Ti mit mondtok akkor, ha megvetnek titeket ezzel?
2011. jún. 13. 19:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kell foglalkozni mások véleményével?

A te életedet te határozod meg, miként éled le.

Ha nem kell hús, nem eszel.

2011. jún. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem akarsz húst enni, akkor ne egyél, DE NEM KELL nagy felhajtást csinálni belöle - egyszerüen csak nem szedsz belöle magadnak.

Szerintem nem azzal van a legtöbb embernek baja, hogy TE nem eszel húst, hanem azzal, hogy feltünösködve nem eszed.

2011. jún. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%
A vegákkal nem az a baj,hogy nem esznek húst,hanem az,hogy úgy csinálnak,mintha ennének.Mert szójából készült szalámit,meg párizsit,meg virslit esznek,meg tofuból készült rántotthúst.Mert valahol ők is tudják,hogy az állati fehérjét pótolni kell.
2011. jún. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
26%
Az ember szervezetének építőanyagai a fehérjék, saját magának okoz kárt aki nem eszi.
2011. jún. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%

"A vegákkal nem az a baj,hogy nem esznek húst,hanem az,hogy úgy csinálnak,mintha ennének.Mert szójából készült szalámit,meg párizsit,meg virslit esznek,meg tofuból készült rántotthúst.Mert valahol ők is tudják,hogy az állati fehérjét pótolni kell."


Ez egy baromság. Az ember nem feltétlenül azért lesz vega/vegán mert vallásos vagy hasonlók, hanem pusztán azért mert tisztább életet akar élni. Én 20 éve vagyok vegán, mindig is szerettem a hús ízét, anno nehéz volt(vagy nem is lehetett) beszerezni vega kolbászokat és hasonlókat, most hogy pár éve virágzik ez az üzlet rettentően örülök! Végre egészségesen lehet enni. Akik azt hiszik hogy én azért eszek szóját mert ezzel a húst akarom pótolni nagyon nagyon jól látják a dolgot. Ez így van! De kérdem én ez miért baj? Azért gyártják őket hogy én és a hozzám hasonlóknak ne kelljen állatot enni. Nem értem mi itt a baj?

2011. jún. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%

mert folyton játsszák az agyukat, mintha kb belehalnának, hogy húst kell enniük.

basszus, én cukorbeteg vagyok, nem nagyon ehetek édességet, és szinte semmi olyat, amiben egy kicsivel több liszt van. de én legalább nem játszom az agyam miatta, és nem reklámozom.


nyugodjatok meg, ha nem lenne más, megennétek a húst is.

a másik kedvencem: "én legalább nem támogatom az állatok leölését". ettől függetlenül mégis naponta több ezer disznót és marhát ölnek meg.

2011. jún. 14. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
61%

Talán azért, mert nem növényevő fogazatunk van...

De ne azzal foglalkozz, ki mit mond. Azt egyél, amit szeretnél!

2011. jún. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Tudjátok, én hallgatok róla, hogy vega vagyok. Márpedig azért, mert egyből nekiállnak támadni amiért az vagyok :D
2011. jún. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem vagyok vega és nem is lennék, mert odavagyok a húsért, de téged miért érdekel mások véleménye? Akiket szeretsz, ők így is elfogadnak, a többiek ellen meg vedd be a jó öreg lesz.rom tablettát.:)
2011. jún. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Miért kell reklámozni, hogy ezt nem eszel, azt nem eszel?

Nem eszel és kész. Kár erről többet beszélni.

2011. jún. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!