Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Hogyan kell zöldségekből...

Hogyan kell zöldségekből pástétomot készíteni? Tudnátok ilyen recepteket írni?

Figyelt kérdés

Vettem bolti vega pástétomot, és a gyerkőcnek nagyon-nagyon ízlett. (Májkrém helyett) Tényleg fini volt!


Előre is köszönöm!


2011. dec. 29. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

kevés olajon megdinsztelsz egy fej finomra vágott hagymát, erre teszel kedved szerinti zöldségeket, gombát, brokkolit, borsót,répát, zöldbabot, karfiolt, amit legjobban szerettek. lehet vegyes kombikat is csinálni. kevés vízzel, sóval megpárolod a zöldségeket.

közben főzz pár darab tojást keményre.ha ezek megvannak, botmixerrel,darálóval, vagy csak villával összetörve (van , aki rusztikusabban, van, aki krémesebben szereti)keverd össze, tegyél bele egy kis tejfölt, mustárt, kedvelt fűszereket és kész is a zödségpástétom.

2011. dec. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, azt nem tudom, hogy a tojás, a tejföl mehet-e, de azok nélkül is meg lehet oldani,finomra.plusz még a fokhagyma is nagyon finom ízesítő, főleg a padlizsánkrémnél.

üdv.

2011. dec. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm szépen! Ki fogom próbálni. Mehet a tojás, tejtermékek is. Nem vagyok vega, de egyre kevésbé szeretem a húst. Fehér húst eszem .


Ha valakinek van még ötlete, és megosztaná velem, köszönöm!

2011. dec. 30. 09:19
 4/4 anonim ***** válasza:
2011. dec. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!