Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Észrevettétek, hogy ez az...

Észrevettétek, hogy ez az egyetlen olyan kategória, ahol nincs olyan kérdés, amire nem érkezett volna válasz?

Figyelt kérdés
és ez szerintetek miért lehet?

2012. márc. 4. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Mert minden kérdéshez oda tudják írni válaszként, hogy "az ember mindenevő, te h*lye!". =) Ezzel pedig megtérítenek téged a tudatlanságodból, és ezzel együtt ők a "leghelyesebb választ" adták bárminemű vegasággal kapcsolatos kérdésre.


Amúgy nem tudom.

2012. márc. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy oltári poén lett volna, hogy ha pont a te kérdésedre nem válaszolunk :D
2012. márc. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

A vegetarianizmus helyességébe vetett hit összetart benneteket, és egymást segítve, támogatva élitek életeteket és sütitek, főzitek a napi betevők.

Én nem tartozom szorosan közétek, bár esetenként én is szoktam húsmentes ételeket főzni. Igaz, hogy nem hitből, hanem mert azt kívánom.

Bárcsak az élet más területén is ekkora összefogás lenne!

2012. márc. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen azért, mert aki vega, az általában sokkal jobban figyel arra, hogyan táplálkozik, és sokkal inkább figyelemmel kíséri a fórumokat, hogy mások tapasztalatait is megismerhesse.

És mert mi, vegák is szeretünk enni, szeretjük a jó ízeket, és sokat lehet egymástól tanulni. :)

2012. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. márc. 5. 17:34
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

ez azért van ,mert aki sok húst eszik az agresszívebb lesz és szeret veszekedni. amúgy én se vágom miért, de srác is írt erről ,hogy milyen viszályt szító téma ez.

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__vegetarianizmus..

2012. ápr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Mert aki sok húst eszik, agresszívabb lesz."

Ez hülyeség. Én viszonylag sok húst eszem, de olyan vagyok, mint maga a megtestesült nyugalom.

2012. ápr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!