Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Ismeritek ezt a terméket?...

Ismeritek ezt a terméket? Milyen az íze/állaga?

Figyelt kérdés
[link]

2012. okt. 17. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Ehetönek nem lehet nevezni, viszont nem is olcsó.


Ha van eszed, akkor veszel normális sajtot, vagy lemondasz róla, de ezt megvenni nem ajánlott, csak pénzkidobás.

2012. okt. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A kislányomnak kellene, aki tejfehérje allergiás, így nem ehet sajtot, viszont mielőtt ez kiderült, nagyon szerette.


Azért tettem a vega kérdésekhez, mert első sorban nekik készítik, és gondoltam, itt hátha van valakinek tapasztalata. Azért köszi...


(Amúgy a jobb sajtok simán vannak ilyen árban, sőt...)

2012. okt. 17. 14:34
 3/12 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban nekem is volt tejfehérje-allergiám, viszont akkor még nem voltak ilyenek.

Úgyhogy sajnos nem tudom, de szerintem érdemes egyszer kipróbálni. Hátha ízlene a lánykának. Próbáljátok ki többféleképpen, pizzára, szendvicsbe, hátha valahogy jó.

2012. okt. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
vegyél inkább csízió sajtot, az olcsó is meg finom is
2012. okt. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"vegyél inkább csízió sajtot, az olcsó is meg finom is"


1. Ez NEM sajt, csak utánzat.

2. Lehet, hogy olcsó, de finomnak semmiképpen sem nevezhetö

2012. okt. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves 5!

Elolvastad egyáltalán a kommenteket?

Nekem éppen olyan termékre van szükségem, ami NEM SAJT! Vagyis nincs benne semmi tejszármazék!


Kedves 4!

Nagyon köszönöm a tippet, egy kedves ismerősöm a Corát ajánlotta, csakhogy az időközben megszűnt...


Nem járok TESCO-ba, de el fogok menni és nagyon köszönöm a tippet!


Ami az ízét illeti, olyan valakinek, aki nem ehet sajtot, biztosan finom!

2012. okt. 31. 17:35
 7/12 anonim ***** válasza:

én mikor először megkostoltam a csíziót(azelőtt fél évig nem ettem sajtot), finom votl esküszöm! :D


és még most is imádom, komolyan

úgyhogy ajánlom figyelmedbe, nem ritka egyáltalán, egyszerű sarki boltokba is szokott lenni néha

szívesen!:)

2012. okt. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ha Neked van otthon esetleg, megtennéd, hogy megnézed az összetevőket? Tényleg nincs benne semmi tejpor, vagy más tejszármazék?

2012. okt. 31. 20:13
 9/12 anonim ***** válasza:

elvileg van benne kazein, ami meg a tejfehérje egyik alapeleme.

nos, szerintem próbáljátok ki, vagy nagyon durvák a tünetek?

2012. okt. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az 5. válaszoló vagyok: elolvastam az elözö kommentárokat meg a kérdést is, a válaszom a 4-nek szólt, aki azt irta, hogy "csizió SAJT", ezt igazitottam ki, hogy az NEM sajt, csak utánzat.
2012. okt. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!