Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Kb. ket eve nemeszik hust a...

Nandor 72 kérdése:

Kb. ket eve nemeszik hust a fiam (37-eves).15-kilot fogyott (szerintem huszat). Nagyon sovany. Agodom -felek, hogy bajafog tortenni. Van e valakinek megnyugtato valasza?

Figyelt kérdés
2012. nov. 24. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, mennyiből fogyott 20-at, mert ha túlsúlyos volt, és lefogyott, nem lesz baja, de ha már csak 40 kg, akkor lehet aggódni. Attól, hogy csak húst nem eszik, nem lehet baja, de akkor egyen szóját, babot, spenótot, diót, magokat.
2012. nov. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem ártana kicsit bővebb információ.

Hány kilóról fogyott le? Lehet, hogy csak te látod soványnak. Én 55 kiló vagyok, 163 cm, anyukám szerint már nagyon sovány vagyok, pedig ez még bőven normális (csak eddig 60 kg voltam). De ez természetes egy anyától.

Ok, hogy nem eszik húst, de halat sem? (Nálam az is hús, de nem mindenkinél). Tejtermékeket, tojást eszik, vagy azt sem? Magyarán vegán-e vagy sem? Ha vegán, az állati eredetű fehérjét pótolja-e valamilyen forrásból?

2012. nov. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A fiam 198. cm magas es es kb. 100.kg volt. halatsem es tejtermekeket sem eszik. Tudja, hogy milyen etelekkel po-

tolja a feherjeket. A fiam diplomas tanar es harom kulonbozo iskolakban tanit.lehet, hogy tulhajszolja magat

es az is hozzajarul a fogyasahoz? Koszomom a valaszokat.

2012. nov. 25. 16:25
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha egyébként egészséges a fiad akkor nincs miért aggódni.Esetleg javasolj neki egy kivizsgálást ,vérvétel stb.és az is fontos h Ő jól érzi-e magát a bőrében,mert ez a lényeg szerintem.
2012. nov. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt, megprobalom ot rabeszelni egy kivizsgalasra.
2012. nov. 26. 04:38
 6/11 Csenge88 válasza:
Szerintem mastol van a problema...en 5 eve(22L) es apam 16eve nem eszik hust o 46eves...MOst csinalt egy kivizsgalast...egy telyes kivizsgalast...es az orvos megrokonyodve mondta h ilyen egesseges embert meg nem latott:) amugy mi eszunk tojast es tejtemreket is:)
2012. nov. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
nincs, mert nem tudunk olyat mondani, amitől megnyugodnál! a megnyugvást önnön belsődben keresd!
2012. nov. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

Ez nem ajánlott, valószínűleg a "Hiányos Vér" állapotában van, ez nem egyenlő az egészséges fogyással.


Az ember mindenevő, állati táplálék nélkül rossz minőségű növényi táplálékokat tud csak enni (gabonák, hüvelyesek). Ha csak zöldséget enne, az még tartható lenne, de ki az a húst nemevő, aki nem eszik kenyérfélét, hüvelyeseket..? Az indiaiak is okkal cukorbetegek, nem lehet ezzel szórakozni - se diplomásan, se felsőfokú végzettség nélkül. Túl komoly téma a táplálkozás, érdemes hozzáértővel egyeztetni róla.

2012. dec. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaikat.
2012. dec. 2. 15:09
 10/11 anonim ***** válasza:
8: ezt honnan veszed, h az indiaiak cukorbetegek?? Rossz miosegu novenyi taplalek?? Kifejtened egy kicsit?
2015. jún. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!