Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Stefania-szelet szojabol?...

Csenge88 kérdése:

Stefania-szelet szojabol? Talasztalatokat kerek!

Figyelt kérdés
En ovo-lakto vegetarianus vagyok,a parom husevo es oda van a stefania szeletert, amit en szoktam elkesziteni neki. Annyira jol nez ki,hogy elhataroztam, megtalalom a modjat, hogy magamnak is csinalhassak,de sajnos a neten semmit nem lehet talalni. Ha ugyanugy csinalom, csak a hus helyett szojat teszek bele az fog menni? van tapasztalatotok? koszi
2012. dec. 13. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


majd írd meg, milyen lett :)

2012. dec. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jaj koszi, hogy vegre irtal:)) azt hittem telyesen mellozve lesz a kerdesem:) most fogok neki:D szolok mikor kesz lett:D
2012. dec. 14. 13:55
 3/6 A kérdező kommentje:
zsenialis lett!!!!:) koszonom!!!! kesobb teszek kepet is:)
2012. dec. 14. 15:58
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


[url= [link] ][img] [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2012. dec. 14. 18:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszi!!


Ha jó lett akkor szerintem én is kipróbálom:)))


A képeken tényleg olyan, mint az eredeti :)

2012. dec. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon finom, pedig gombat nem tettem bele. Szojabol keszitettem....tejte aztatott zsemle, szojagranulatum, fokhagyma, hagyma, tojas, fuszerkeverek...es tataaaam
2012. dec. 19. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!