Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Írnátok nekem zöldséges...

Írnátok nekem zöldséges köreteket?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Rizi-bizi, krumpli ezer módon, párolt zöldségek, mindenféle főzelék, mit szeretnél?
2009. nov. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
diétázok és a csirkemell mellé zöldség köretet eszek. Valamennyire azért szeretném ha változatos is lenne. Köszi
2009. nov. 12. 21:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Különböző párolt zöldésgek (egyik nap pl. mexikói keverék, ha diátázol ezzel csínján bánj, mert a kukoricában sok a CH, másik nap párolt karfiol v brokkoli vagy a kettő együtt, harmadnap párolt kelbimbó, negyediken egy kis párolt vöröskáposzta almával...)a zöldség köretek választéka kimeríthetetlen, hisz rengeteg finom zöldségünk van. Eheted salátaként is (görög sali, bolgár, amit otthon találsz ezeket kül. olajokkal lecsöpögtetheted /oliva, kukorica, len, szezám/ mivel pici kell belőlük, így nem lesz vészesen drága. Eheted grillezve a zöldségeket. Ehetsz gombát pirítva hagymával. Ebbe tehetetsz még borsót, zöldbabot és a többi.

Sok sikert kívánok a diétádhoz.

Remélem tudtam segíteni.

2009. nov. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Az egyik kedvenc zöldségköretem a serpenyős zöldség. Lehet kapni komondottan ilyen zöldségkeveréket és adnak hozzá fűszert is, de én általában a spáros mexikói zöldségkeverékből készítem (sokkal gazdaságosabb) és kevés vajon, közepes lángon megpirítom. Vigyázz, hogy ne szárítsd nagyon ki a zöldséget, mégis piruljon kicsit meg. Delikáttal, kicsi borssal ízesítem, mennyei!

A másik kedvenc nagyon egyszerű: uborka, paradicsom, saláta, ha szereted kevés lila hagyma. A mozzarella isteni hozzá és a diéta is engedi, de ez is ízlés kérdése. A zöldségeket kisebb kockára vágom és a Norbi update 1-es joghurtos öntetet használom hozzá, így abszolút diétás és ez is nagyon-nagyon finom grillezett vagy natúr husik mellé. Remélem tudod hasznosítani! Jó étvágyat!

2009. nov. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Saláták:D akármi mellé jók akár csak pirítóssal*.*
2009. dec. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én imádom a majonézes burgonyasalátát

meg a petrezselymes krumplit


bár ezek nem annyira diétásak, de laktatóak (én legalább is kevéstől is jól lakok) és nagyon finomak.


ja meg még régen volt ilyen majonézes kukoricasaláta az is nagyon finom volt, volt 1 saját neve de nem jut eszembe :SS

2009. dec. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Itt van pár ötlet: darált húsos zöldségtál,paradicsomos zöldfűszeres spagetti,rakott brokkoli és karfiol,rizi-bizi,krumplitaraj,sajtos-tejszínes cukkinitorta(hmm..),olasz zöldségtál,rizskrokett,francia rakott zöldség,burgonyapogácsa,tehéntúrós ropogós,reszelt krumpli vöröshagymában,őrségi gárnica,krumpligombóckák és ha kell még írj!
2009. dec. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!