Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Milyen Saláták vannak?

Milyen Saláták vannak?

Figyelt kérdés

2013. dec. 19. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Ilyen nevű személyekre gondolsz? Csak mert nagybetűvel írtad.
2013. dec. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyenek:

[link]

2013. dec. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyes válaszoló, én ételre gondoltam, nem emberre !!!
2013. dec. 19. 19:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen zöldségből (nemcsak saláta-félékből) vagy gyümölcsből készíthetsz salátát. Felaprítod, megszórod fűszerekkel (a gyümölcsöt cukorral vagy mézzel), tehetsz rá öntetet (balzsamecet, olaj, citromlé stb.), pirított kenyérkockát, hagymát, sajtot stb. Fantaziád szerint variálhatod.
2013. dec. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden lehet saláta elvileg.Azért én maradok a zöldeknél,esetleg gyümölcs,de minden nyersen.Mini só,mini olaj,vagy az sem.Minél egyszerűbben.
2013. dec. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Yingtáó válasza:
Rengeteg van, beírod google eresőbe saláta receptek és kidob 1 milliót. Amiket én szeretek: cézár, tésztasaláták rengeteg változata van, majonézes saláták szintén rengeteg változata van ( kukoriva, burgonya, tojás, sajt, francia,mexikói, tabáni, oroszhús), virslisaláta van ecetes és van majonézes változat. Burgonyából is van ecetes. MIRE GONDOLSZ? Savanyúságok vagy egytál étel salik, vagy saláta típusok? Máskor bővebben fejtsd ki a kérdést! Görög saláta, Waldorf sali ezek is finomak. a Holstein szelethez kiválóan illika paradicsom saláta, vannak gyümölcssalik is. Vayg pl.szilvszterkor hagymás lencsesaláta. Tonhal saláta többféleképpen variálható, zöldésvariáció függő. Cukkini sali,d eitt egy link: [link]
2014. jan. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!