Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Tudnátok írni olyan húsmentes...

Tudnátok írni olyan húsmentes recepteket, amihez padlizsán és cékla kell?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!
2015. júl. 15. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
céklaleves, padlizsánkrém, töltött padlizsán, céklasaláta
2015. júl. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fokhagymás padlidzsánkrémes piritòs, kirántott padlidzsán, töltöltt padlidzsán,cékla leves,cékla saláta,cékla kompòt,cékla szòsz,padlidzsánkrémleves..
2015. júl. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Padlizsánkrém, fokhagymás-mézes grill padlizsán, tejszínes-zöldfűszeres padlizsántekercsek, rakott padlizsán (paradicsom, mozzarella), töltött sült padlizsáncsónakok, padlizsános curry


Céklakrémleves, édesburgonyás céklás pite, fetás-céklás sült zöldbab, céklasaláta, cékla "chips" (süsd ki ugyanúgy, finom, ropogós. Olaj nélkül a sütőben is lehet!), sült céklás hummusz, kecskesajtos baguett falatok sütve céklával, kakukkfüves, fetával töltött sült cékla, stb. Süteményekbe is jó, elsősorban az étcsokihoz passzol.

2015. júl. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de úgy látszik egy dolgot nem hangsúlyoztam ki: olyan recept kellene, amihez mindkettő kell, mindkét zöldséget bele akarom tenni.
2015. júl. 15. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Most találtam:


[link]

2015. júl. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem tenném bele mindkettőt, abból az egyszerű okból kifolyólag, hogy nem illenek össze.


Maximum grillezett zöldségként tenném őket egymás mellé, de egyébként nem is találtam még keresésre sem olyan receptet, ami ezt a két hozzávalót együtt javasolja.

2015. júl. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!