Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért nem akarok ilyeneket enni?

Miért nem akarok ilyeneket enni?

Figyelt kérdés
Sok helyen látom és már én is így vagyok vele. Elkezdtem több gyümölcsöt és zöldséget enni (így volt hatékony az edzéstervem) és nem igazán akarok enni másféle húst csak csirkét vagy halat de inkább csak halat és néha azt sem. Rosszul vagyok a disznótól, nem kívánom a vadakat. Hogy van ez összefüggésben? Tudom, szemi-vega nincs. Pls nee akadjatok ki hogy miért a vega kategóriában van...ez is egyfajta étkezési választás, nem tudtam hova tegyem.

2015. júl. 20. 22:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy összefüggésben van, csak te pont ezeket nem szereted. Én is nagyon sok zöldséget és gyümölcsöt eszek, mégis inkább a marhahúst szeretem, a csirke-, vagy a pulykamellet meg csak kínlódva eszem meg.
2015. júl. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!