Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A sushi vegán étel? (nem a...

A sushi vegán étel? (nem a halas, tengeri herkentyűs változat)

Figyelt kérdés
Uborkával például vegán, ugye?

2016. jún. 19. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az uborkás amúgy igen jó, frissítő, de pl. tempurált zöldségekkel is vegán marad s van egy csomó egyéb lehetőség is.
2016. jún. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hál'Istennek. Nm tudod, hogy a tengeri herkentyűket mivel lehetne helyettesíteni? :)
2016. jún. 19. 19:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az. Mindenféle friss, idényzöldség jól megy bele, de ami különösen, az az avokádó, a textúrája miatt. De lehet bele tofut tenni jó fűszeresen sütve vagy például répát, uborkát.
2016. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. jún. 20. 15:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A tengeri herkentyűket nem lehet helyettesíteni, ahogy a húsokat vagy a tojást sem, mivel semmi nem hasonlít hozzájuk, csak ők maguk. De minek helyettesíteni? Ha vegán sushit eszel, akkor zöldségesen eszed, teljesen jó az is.


Az avokádó ajánlásához csatlakozom. Bár nem szeretem, mert nekem igen ízetlen, azért az olvadósan lágy textúrája igencsak jó sushiban :)

2016. jún. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A húst lehet szójahússal, de azt nem is igazán szeretem ízre, a tengeri kaját meg igen. :)
2016. jún. 20. 16:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak tengeri algák amikkel lehet a herkentyűk ízét imitálni... sajnos konkrétumot nem tudok mondani én is csak most olvastam valamelyik nap.
2016. nov. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!