Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Hol lehet tojásmentes levestés...

Hol lehet tojásmentes levestésztát venni?

Figyelt kérdés
Tojásallergiás kislányom imádja a csigatésztát. Most derült ki az allergia, míg ki nem növi csak tojásmentesen étkezhet. Tescoban, Sparban nem kaptunk, hol keressem a tojásmentes csigát?

2016. aug. 21. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Pedig a Tescoban van. A tésztáknál is meg a bio soron is.
2016. aug. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tescoban, Sparban is például.
2016. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Durum tészták tojás nélkül készülnek.
2016. aug. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én az Auchanban szoktam venni, de nagyon keresni kell.
2016. aug. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mint írtam, sem a Tescoban, sem a Sparban nem volt. A bio soron sem. Az árufeltöltő hölgy sem talált. Csak kukoricás cérnametélt volt, semmi más. Lehet, hogy éppen ki voltak fogyva a készletek, vagy itt nálunk más a termékskála. Durumcsiga pl.van itthon, 4 tojásos...
2016. aug. 22. 13:36
 6/10 anonim ***** válasza:
A Civita kukoricás tészták nem tartalmaznak tojást. Sajnos, nem tudom, hol kapható.
2016. aug. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a tesco value tészták szerintem nem tojásosak, de nem vagyok benne biztos, csak úgy láttam
2016. aug. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Konkrétan a csigatészta kellene, de a neten sem találtam. Majd sk elkészítem anyukámmal. Egyèb tésztafélénk van.
2016. aug. 24. 09:30
 9/10 Mézcsepp válasza:
Van tojás nélküli tészta, szinte minden boltban, csak nincs külön kiírva, végig kell nézni a tésztákat, általában a csomagolás elején rögtön ott van, ha van hogy 'tojás nélküli'
2016. szept. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A kislányod már nagylány, de hátha valakinek fontos lehet.

Durum tésztából olasz fajtákat szoktak csinálni.

Konkrétan tojásmentes csiga tésztát én a Penny marketben már láttam többször.

2020. febr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!