Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mely pékáruk vegánok a tescoban?

Mely pékáruk vegánok a tescoban?

Figyelt kérdés

#Tesco #vegán #pákáru
2016. szept. 19. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
amire rá van írva...
2016. szept. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%

a kenyérben nincs hús szerintem.

Amin meg látod hogy rávan írha hogy húsos táska, szalonnás kifli meg ilyesmi az nyilván tartalmaz állati származékot(remélem:-D)

2016. szept. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Elég kevés dolog vegán, még a zsömlék közül se mind. A pogácsákban van tej, a magos bucik, rombuszok és rudak viszont általában kegyetlenség-mentesek. Édes pékáruból még nem láttam olyat, ami frissen sül és vegán. A tigris pékáruk közt van ami vegán, és van, ami nem. Összefoglalva: mindenképp meg kell nézni az összetevőket.
2016. szept. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

2. A vegánok nem csak húst, hanem tejterméket, tojást, mézet sem fogyasztanak...


És sajnos a legtöbb kenyérben van tejszármazék, pl. tejpor.

2016. szept. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
A darabos pékárukról hol lehet megnézni hogy van-e benne allergén? A sparban számokkal van jelölve de azt hogy melyik mi azt már nem találtam sehol. Amúgy meg tényleg szinte mindenben van tej, a tescoban a szeletelt kenyerek között 1 darab márkát sikerült találnom amiben nincs tej...
2016. szept. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Az információs pultnál kell megkérdezni, ők is számítógépről nézik ki. A pékek nem tudnak válaszolni az ilyen kérdésekre.
2016. szept. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Ötös:nálunk az egyik Sparban ki volt téve egy időre ez a táblázat, akkor befotóztam. Átküldjem? :)
2016. szept. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!