Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Rizslisztből lehet csinálni...

Rizslisztből lehet csinálni rizstejet?

Figyelt kérdés

2016. szept. 20. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Az apró részei miatt eleve nem jó, tele lenne porral az eredmény, ha ízre sikerülne is...

Már a kókusztejnél is hátrányos a darált kókuszreszelék, mert nem lesz sima a tej, lisztnél még sokkal roszabb lehet a helyzet.

De mi a gond a rendes rizzsel? Könnyen készül belőle rizstej, én anno beáztattam sok órára, leszűrtem és kész. Ráadásul a rizs olcsó és mindenütt kapható.

2016. szept. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet. Az első meg hülyeségeket ír, nem lesz darabos..


[link]

2016. szept. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet nyugodtan, ha rákeresel angolul h "rice flour milk" akkor kidob egy csomó receptet.


Főzni kell és nem lesz darabos.

2016. szept. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem tudom, jól értelmezem-e, hogy ebben az esetben magát a lisztet is megiszom, ugye? Mármint hogy a vízzel eggyé válva alkotják a rizstejet?
2016. szept. 20. 18:10
 5/5 anonim ***** válasza:
a rizsliszt nyers. mindenképpen főzni kell. akkor már egyszerűbb a szemes rizsből, megfőzöd, összeturmixolod és leszűröd, és akkor nem darabos, nem lisztes, és meg is lehet emészteni.
2016. szept. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!