Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánusok, vegánok...

Vegetáriánusok, vegánok receptjeit kérem szépen "vegán székelykáposzta" témában? Nem muszáj, hogy pont "székely" legyen, hanem finom káposztás kaja. :-)

Figyelt kérdés

Légy szíves, olyan receptet adj meg, amit már KIPRÓBÁLTÁL és neked ízlett! :-)


Köszi!!!



Káposztát szoktad keverni (frisset a savanyúval)?


Savanyút használat előtt "kicsavarod", megmosod - vagy erre nincs szükség? Hogy a finomabb?



2016. nov. 5. 10:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
google
2016. nov. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
A szekelykaposzta leegyszerusitve porkolt osszefozve savanyukaposztaval. Na most, ha csinalsz egy porkolt alapot, vagy egy gombaporkoltet, es azt kevered ossze kaposztaval, szerintem az mukodik. Amugy a kaposztat nem keverem, csak savanyu kaposzta, de azt egy kicsit lemosom szuroben. Ha lemosod, akkor kevesbe savanykas. Mivel en lengyelt hasznalok, az amugy sem olyan savanyu, szoval nincs szuksegem megmosni.
2016. nov. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Első: képzeld, a google-el nem tudom megbeszélni a részleteket! Nahát!


Második: Köszönöm szépen! Dawtona márkájú savanyú káposztát használsz?

2016. nov. 5. 10:22
 4/17 anonim ***** válasza:
6%

"Első: képzeld, a google-el nem tudom megbeszélni a részleteket! Nahát!"

Igen, pont ez lenne a lényeg, hogy ne ide szemeteld a hasonlóan ostoba kérdéseket.

Ez itt nem egy nyugdíjas chat szoba.

2016. nov. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Én füstölt tofut használtam hús helyett, nagyon finom lett. Tejföl helyett van vegán tejföl, az alpro pl. gyárt.
2016. nov. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"Igen, pont ez lenne a lényeg, hogy ne ide szemeteld a hasonlóan ostoba kérdéseket.

Ez itt nem egy nyugdíjas chat szoba."


4. hsz.:


Az "ételek, italok, vegetarianizmus" kategóriában éppen ilyen kérdéseket lehet feltenni.


Egy egyszerű megoldás lenne részedről, ha az olyan kérdésekhez, amelyekre nem tudod a választ, nem szemeteled oda a kötözködéseidet. Ugyanis bizony az a szemetelés. És offolás is, minden, amit eddig ideírtál.


Persze, ha tovább szeretnél kötözködni, írj csak, szívesen adok neked piros kezet.


5. hsz.: Nagyon köszi! :-)

2016. nov. 5. 12:22
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
A gomba nem vegán
2016. nov. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Tegnap megcsináltuk, hagymás paprikás alappal, nagyon hasznos ötlet volt! :-)
2016. nov. 6. 10:39
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

Nyugdíjasként írom!!!! :)))

Szója-kockát főzök meg pörköltnek, és abba kavarom bele a félig előfőzött hordós káposztát.

Nem vagyok vega, de esetenként nem kívánom a húst, a hagyományos tejfölt forralom bele, de ez már részlet kérdés.


Egyébként a fehér káposztát én sem keverem a hordóssal.


Ha paradicsomos káposztát főzök fehér káposztából, akkor viszont ahhoz akármiből készített húsgombóc/fasírozott feltétként tökéletes.

2016. nov. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

* = abba kavarom bele = abba főzöm bele a félig előfőzött hordós káposztát.


Egy kicsit belekavarodtam, mint a káposzta! :))

2016. nov. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!