Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegan alapanyagok olcsón?...

Vegan alapanyagok olcsón? Budapesten?

Figyelt kérdés
Keresek kajaboltokat, kínaikat, piacokat... ahol olcsóbban lehet tipikus vegan kajat venni, mint pl a Jászai Ázsiai bolt. Esetleg tudtok hasonló aranybányákat? A Gellért téri familyről hallottam még ilyen pletykákat, de még nem néztem meg :)
2017. márc. 30. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Teszkó, spar, lidl, auchan, na meg a termelői piacok...

Am nem vágom, mit gondolsz, ennyire spéci "tipikus vegan" kajának hogy ne lehetne bbeszerezni akárhol... feltételezem valami kezdő divatvega vagy, aki most azt hiszi, hogy ezentúl szejtánt meg szójakészítményeket kell kétpofára zabálni.

2017. márc. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem, nem gondolom, nem is nagyon eszem, de néha szeretnék, igen :)
2017. márc. 30. 10:02
 3/6 anonim ***** válasza:
De mire gondolsz mint vegán alapanyag? Ázsiai meg egyéb különlegesebb fűszereket, szószokat a Tescoban meg az Auchanban is lehet venni. Az Auchanban azthiszem több van és olcsóbb is. Bár én sem nagyon értem milyen vegán alapanyag az amit ebben a két boltban nem találsz.
2017. márc. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Van egy ismerösöm aki ilyenkor (tavasszal) duskál a sok földi joban amiket uton-utfélen szedeget (ingyenolcson!!!!). Csak az kell, hogy ismerd a növényeket!!!!!
2017. márc. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de király! én is szezonális zöldséget-gyümölcsöt veszek, piacon
2017. márc. 30. 16:07
 6/6 A kérdező kommentje:

olyanokra gondolok, mint "különlegesebb"lisztek, szójatermékek, magvak.

Nem vagyok híve a "helyettesítésnek", de néha nekem is jól esik kolbászos rántottát vagy joghurtot, hamburgert enni, mert húsevőként nőttem fel.

2017. márc. 30. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!