Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit tehetnék, hogy kibéküljünk?

Mit tehetnék, hogy kibéküljünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni.28éves nő vagyok és egyik legjob barátnőmmel készülünk albérletben összeköltözni....4hónap múlva.Volt egy kis vitánk egy dolgot túlreagáltam elnézést kértem mondta nem haragszik szeret de meggondolta az összeköltözést. Én nagyon szeretnék vele összeköltözni anyagiakban is sokkal jobban megérné.plussz szive mélyén ő is szeretné még két nappal ezelőtt beszéltük,hogy már mennyire várja stb. mit tudnék tenni ennek érdekében? Kérlek segítsetek nekem.Köszönöm előre is



2019. szept. 6. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Azon kívül, hogy beszélsz vele, nem tudsz mást csinálni. Mondd el neki, hogy te még mindig nagyon szeretnéd.
2019. szept. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
29%
szerintem várj egy picikét és utána kérdezd rá ,hogy akkor tuti, h nem szeretne összeköltözni...
2019. szept. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!