Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Akik theta healingben fel...

Akik theta healingben fel tudnak csatlakozni a teremtőhöz, ők hogy csinálják?

Figyelt kérdés
Elolvastam a könyvet de a gyakorlatban nem tudom alkalmazni. Valaki tudna segíteni benne?
2019. dec. 21. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Igen, hogyne volna, aki tudna segíteni! Egy theta healing tanár. Mentális technikák nem könyvből tanulandók.
2019. dec. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,erre én is gondoltam, bàr jelen esetben bíztam valamilyen ingyenes tanàcsban, hàtha van :)
2019. dec. 22. 08:10
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

egyes vagyok


Mindenképp a tanfolyamot ajánlom. Az oktatás interaktív, a könyv nem az :)


Majd jelezz, hogy sikerült!

2019. dec. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Egyes vagyok


Mindig is tiszteltem Dubitus intellektuális felkészültségét. Több válaszát is olvastam klf kategóriákban, ált. fel szoktam pontozni. Amennyiben ésszel megválaszolható kérdés hangzik el, Dubitus válaszát nem szabad figyelmen kívül hagyni.


A mentális technikák gyakorlásának tapasztalatai azonban a metafizika kategóriába esnek. A szeretve tisztelt Dubitus tapasztalatai nem terjednek ki arra a szakterületre. Amennyiben morális, etikai, filozófiai válaszra lenne szükség, mernék rá hagyatkozni. Így azonban nem.

2019. dec. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14%
Azért csak élőben sikerül, mert kevernek valamit az italodba. Egyértelmű.
2019. dec. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%

felcsatlakozni a teremtőhöz...

csak a pénzedre utaznak, vedd már észre!

2019. dec. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!