Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van M. o. -n olyan Wicca...

Raiah kérdése:

Van M. o. -n olyan Wicca coven ahova kortól függetlenül is lehet csatlakozni?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne a Wicca és jó ideje keresgélek a témában. Találtam is egyet amely számomra tökéletesnek tűnt elveiben és nézeteiben, a Berkano Wicca Tradíció, de attól tartok 18 év alatt nem vesznek be... És remélem ha egy ilyesmi elvű covent nem is találok, de legalább egy tanító vagy társalgó partnert hátha..

#Wicca #magyarországi Wicca
2016. jún. 8. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
Inkább csatlakozz valami harry potter fan clubhoz, azok még mindig kevésbé zakkantak.
2016. jún. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt állítod, hogy itt

[link]

megtaláltad őket:

[link]

mégis itt érdeklődsz és nem tőlük?

Amennyiben ezt normálisnak tartod, jobb, ha nem foglalkozol ezotériával.

2016. jún. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, Az általad említett covennek havonta két nyitott programja is van, amin életkortól függetlenül részt vehetsz érdeklődként, ott felteheted a kérdéseid és megismerheted közelebbről az egészet. Ezt javasolom kezdetnek. A betöltött 18 év a Wicca vallásban valóban kitétel, de lehetnek kivételek. Érdekelne, hogy mik azok az elvek és nézetek ami miatt a Berkano Wicca Tradíciót számodra tökéletes covennek tartod?
2016. jún. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. Kíváncsi voltam hogy mi lesz az első vicces kedvű komment :))

2. Tőlük is érdeklődtem, és nem hinném hogy egy egyszerű kérdés feltevése "ok" volna arra, hogy felhagyjak az ezotériával, szóval ne haragudj de nem fogok felhagyni vele.

3. Szia! Köszönöm az információt :) Nos, a weboldalukon olvasgattam. Az, hogy a toleranciát, összetartást, a szabad egymás mellett élést nagyon fontosnak tartják valamint nem a felszínes tudást, hanem jobban kutatnak majd adják át a megszerzett tudást, és hogy minden érdeklődőt szívesen fogadnak, segítik az útkeresőket és az azonos célúakat a hiteles és pontos tájékoztatás mellett szerintem igazán jó és vonzó egy társaságban. Azt érezteti velem, hogy egy bővülő családi kör várja hogy benézzen hozzájuk az új "rokon". Mindig is úgy gondoltam hogy a világ is jobb lehetne ha mindenki toleráns lenne a másik irányába és elnyomás helyett segítené egyik ember a másikat. Igaz, itt most nem a világról van szó, de ha egy közösség ilyen elveket követ, szerintem az egy hihetetlenül jó dolog. :) Most ebben az ezoterikus részről ugyan nem esett szó, de remélem nem probléma, hogy egy kicsit elvonatkoztattam tőle.. :)

2016. jún. 20. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!