Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mindegy milyen rádiót hallgato...

Mindegy milyen rádiót hallgatok közben bejön a Mária rádió, aztán egyszer csak visszaáll. Ez valami jel lehet? Nem jó irányba tart az életem? Vagy csak simán technikai hiba? Mással is történt már ilyen?

Figyelt kérdés

#hit #Rádió 1 #mariaradio
2020. jan. 28. 08:30
 1/9 anonim válasza:
100%
Nekem is volt ilyen! Változtass az életeden! Én is ezt tettem azóta nincs ilyen problémám!
2020. jan. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
84%
Nálam ez a dolog már két éve tart. Először csak az otthoni rádióban hallottam, de ma már a kocsiban, bevásárlóközpontban is a Mária rádiót hallom. Ezzel még tudnék is élni, de szenteste az éjféli mise közvetítése közben már vér is folyt a hangszó rácsaiból.
2020. jan. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
78%

Ez korábban velem is többször előfordult.

Mióta a tisztelendő úr megáldotta a rádióm, javult a helyzet.

2020. jan. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6%
#3-as, te még engem is lepipáltál trollkodásban pedig én nagyon igyekszem.:-))
2020. jan. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
37%
Sziasztok! Az én rádióm is megtért. Éjjel-nappal a Mária rádió bömböl. Megpróbáltam rengeteg dolgot, de csak a következő vált be: A rádió antennáját kereszt alakúra hajtogattam és 2 rózsafüzért akasztottam rá. Majd két kisebb rádiót feláldoztam szemben a készülékemmel. A kiszedett alkatrészeket pedig miatyánk mormolása közben elfogyasztottam. Mióta ezt megtettem, nem jelent meg Mária nálam. Azelőtt még a konnektorból kihúzva is szólt.
2020. jan. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
66%
Tavaly falunapon volt egy hasonló eset, ott a mélynyomót szállta meg a szentlélek. Én ilyen mély hangon istentiszteletet még nem hallgattam. Ha ráraktam a kezem a hangcuccra, szólt rendesen, de amint levettem ismét ment a szentség. Az atya szerint ez a démoni megszállottság jele. Azóta járok rendszeresen templomba.
2020. jan. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

állítsd a Máriára, előbb-utóbb átáll magától.

nekem a Bartók rádióval volt ilyen...

2020. jan. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha a Mária rádió hullámhosszára hangolsz, nem lesz feltünő, ha az szól.

Az idők végeztéig a probléma megoldva.

2020. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sajnos velem is megtörtént ez a dolog és hosszú időbe telt mire rájöttem az okára!

Először valamilyen kisugárzásra, vagy légköri zavarra gondoltam, de rá kellett ébrednem azzal van összefüggésben, hogy nős ember létemre elkezdtem vonzódni a férfiakhoz.

Először csak dohányozni és ebédelni jártam ki férfi kollégáimmal, ekkor még ritkábban szólalt meg a Mária rádió, de aztán egyre többet akartam és egyre többet hallgattam.

Valószínűleg Isten így akarja elterelni a figyelmemet bűnös szándékomtól!

Itt már csak a csoda segíthet, mert állítólag ebből nem lehet kigyógyulni!!

2020. febr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!