Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vonzás törvényét hogyan kell...

Vonzás törvényét hogyan kell használni?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni, hogy alkalmas-e az én céljaimra is. (Priviben is jöhet válasz).

2020. febr. 16. 02:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ezotéria témában pont a gravitációra gondoltam volna.
2020. febr. 16. 10:39
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Sehogy, mert nem működik. Pusztán attól, hogy nagyon akarsz valamit, még nem fogod elérni. Legfeljebb annyi, hogy amit nagyon akarsz, azért többet megteszel, keményebben dolgozol, és emiatt van jobb esélyed rá.
2020. febr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4%

"Nem hiszem, hogy ezotéria témában pont a gravitációra gondoltam volna."

Hát pedig csak az működik.

2020. febr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az én véleményem szerint, ha nagyon akarsz valamit, azt nagyon is el tudod érni...

Ha azt akarod, hogy híres énekes légy? Ha iszonyatosan akarod, teljesen lehetséges... hisz plasztika, ènektanár...

Ha azt akarod, hogy mesterszakács légy? Sok gyakorlással akár belőled is lehet az!


Akàrmit el tudunk érni, ha azt nagyon akarjuk :), de ha negatívan àllsz valamihez, akkor meg semmi esélyünk sem lesz rà

2020. febr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

"Akàrmit el tudunk érni, ha azt nagyon akarjuk"

szoval ha nagyon akarok termeszetes szoke, hullamos haju, 2 meter magas neger lenni, mikozben 155 centi mags azsiai vagyok szogegyenes fekete hajjal, az is menni fog? hagyjal mar...

2020. febr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5-ös... te jó isten... na az ilyenektől áll fel a szőr a hàtamon, akik annak ellenére, hogy értik mire akar kilyukadni a másik, beleköt... na mindegy, veled se akarok találkozni :D

És te gondolkoztál azon, hogy elmenj orvoshoz? :D Jót tenne! Hidd el! Talán ezt úgy èrtette a kedves 3-as, hogy tettekkel... lehetetlen dolgokat ne akarj! Ez olyan mintha azt mondanám, hogy a földet pirosra akarom változtatni... ember! Gondolkodj már... hát nem azért ember az ember, hogy tudjon gondolkodni? :))) Ha meg még így sem èrtem mit akart megfogalmazni 3-as....akkor csak sajnálni tudlak :(

2020. febr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6-os vagyok: *érted*
2020. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igazat adok az előttem lévőeknek, kivéve a 5-nek. Lehetetlen dolgokat ne is akarj! -,-
2020. febr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Hogyhogy lehetetlen dolgokat ne akarjak? A lehetségeseket nem kell akarni, csak egyszerűen meg kell csinálni! Akkor meg mire jó a vonzás törvénye? :DDD
2020. febr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6.7 vagyok ... 4-esnek, nem pedig 3-asnak
2020. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!