Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ki kezdte el használni mostaná...

Ki kezdte el használni mostanában a vonzás törvényét? Leírnátok hogy mi volt az első dolog amit bevonzottatok és ez hogyan hatott rátok?

Figyelt kérdés
2016. jan. 12. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Én a gravitációs vonzást alkalmaztam, amikor mentem lefelé a lépcsőn és sokkal könnyebb volt, mint felfelé.
2016. jan. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 theazombiee válasza:
Én egyszer egy osztálytársam figyelmét és érdeklődését vonzottam be, azzal, hogy azt képzeltem be magamnak, mintha együtt lennénk. Régen beszélgettünk is, de aztán egy évig nem és a képzelgéseim után rámírt és elkezdtünk újra beszélgetni.
2016. jan. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ashes of oblivion ***** válasza:
Én például nagyon vágytam rendes fiúbarátra és sikerült kettőt is teremtenem magamnak :) azóta is legjobb barátaim :)
2016. jan. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én minden este úgy fekszem le, hogy reggel de jó lenne inni egy kávét. És szinte minden reggel iszom is. Tudnám még sorolni ...
2016. jan. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vizsga előtt folyamatosan vonzottam, hogy meglegyen. Mehettem pótvizsgázni...
2016. jan. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondoltam leírom, hogyan is működik a sokat emlegetett "vonzás törvènyènek" nevezett hatás.


1.

Fontos tudni mindehez, hogy mi az Egysèg. Innentől világossá válik maga a törvèny is.

Lènyegèben, fel kell tudni fogni, hogy minden ès mindenki egy. Ezt nem lehet letudni azzal, hogy jó èrtem, ès az emlèkek feneketlen tengerèbe hajítom. Át kell èrezni!

2.

Az egysègen belül mindenki rèsze annak. Aki kèpes átèrezni, megváltozik. Feloldódik, a fèlelem, a kètelkedès, a szorongás, a vágyakozás, az akarat, a megfelelèsi kènyszer ès a elkülönültsèg èrzèse.

Erre mondják, hogy megvilágosodás. Egy folyamatos jó èrzès ès mèrhetetlen nyugalom marad csak.

3.

Az èrzèsek ès a gondolatok folyamatos kölcsönhatásban vannak. Oda vissza hatnak egymásra. A gondolatok, ha ebből a megvilágosodott èrzelmi állapotból erednek, "Mindíg jókor leszel jó helyen"

Azèrt veszed èszre a lehetősègeidet, amiknek aztán majd a szerencsèd köszönheted, mert átèrzed az egysèget, hogy minden egy. Ebben az állapotból megszűnik a szemèlyes "ezt akarom, azt akarom. Így akarom úgy akarom, konkrètan ezt akarom, nekem csak így meg úgy a jó" ès nyitottá válsz mindenre.

Nem ömlenek az emlèkek a tudatodba, hogy azon filozz sèta közben pèldául, hogy mi volt tegnap vagy egy ève. A jövődet sem tervezed ès nem kèpzelegsz, hogy mi lesz. Minek hogyan kène lennie.

A szemèlyes elkülönült "èned" aki csak akar ès akar de nem törtènik semmi, nem tudja igazából mire van szüksèged. Ha egysègben szemlèled a dolgokat ès ebben az èrzèsben èlsz, minden ami veled törtènik a javadra válik.

4.

A törvèny nem úgy működik ahogy a könyv ès a film megfogalmazta. A testre gyakorolt hatása igaz. Egyedül a test felett van olyan formában hatalma, mint ahogy a film előadta.


5.

Emlèkszel èleted legjobb napjára? Amikor csak csodálatos dolgok törtèntek veled? Emlèkszel milyen csodálatos èrzès volt? Emlèkszel, hogy mindentől függetlennè vált ès már nem is a külvilágban volt az oka?

Erre az èrzèsre törekedj. Minden egy ès te is a rèsze vagy! :)

2016. jan. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!