Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vezetett meditációkról mik a...

Vezetett meditációkról mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

2020. márc. 1. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Nem sok értelme van.
2020. márc. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, mert engem mélyebbre vitt le, mint bármely addigi (saját magam által végzett) meditáció, de nem éreztem azt, hogy valódi válaszokat kaptam volna - inkább egyfajta belemagyarázásnak tűnt.
2020. márc. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
#2 Az nem jó, ha bárhova levisz. A meditáció egyfajta éber figyelem, szemlélődés. Ha ez nincs meg, akkor az nem meditáció.
2020. márc. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Hogy az emberek csak átlag emberek szintjére csinálnak vezetett meditációt, ami kb üres semmi. Egy fél mosoly ereje van kb.
2020. márc. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha meditálni akartok, akkor egyszerűen csak csináljatok valamit tudatosan. Az mindegy, hogy mit, a lényeg, hogy tudatosan csináljátok. Egy idő után képesek lesztek elengedni bizonyos programokat.
2020. márc. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Probald ki, hogy erzed, ne hallgass senki masra, csak magadra, hogy neked mi mukodik.


Nekem a max 20 perces vezetett meditaciok hasznalnak, mert utana totalisan elkalandoznak a gondolataim.

Csoportos meditaciok voltak a legjobbak, mert valahogy a csoport energiaja osszeadodott es sokkal nagyobb hatasa volt ezaltal.


De mint mondtam, ez az en tapasztalatom csak. Kiserletezz, károd nem lesz belole.

2020. márc. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

#6

Az egyáltalán nem baj, ha elkalandoznak a gondolataid. Neked nem muszáj a gondolataiddal kalandoznod.

2020. márc. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm a válaszokat...

A 20 percesekben van tapasztalatom, de hasonlóan tapasztaltam...😅

Mennyire lehet absztrakt meditációk át levezetni?

2020. márc. 2. 15:51
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha fel tudod dolgozni az előjövő érzelmeket és el tudod engedni a mentális dolgokat akkor nagyon is sokat használ de csak akkor.


A hogyanról könyvet lehet teleírni, de leginkább gyakorlott terapeutától jó megtanulni.

2020. márc. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha még teljesen kezdő vagy akkor hasznos, mert az alaptechnikákra meg tud tanítani. Egy idő múlva viszont neked kell bejárnod a saját utad.
2020. márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!