Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Melyik "fajta" meditációs...

Melyik "fajta" meditációs módszerben használnak még olyan vagy ahhoz hasonló labort, mint az Agykontrollban?

Figyelt kérdés
Pl.: NLP, szcientológia, reiki, jóga vagy mi más?

2020. márc. 14. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Se az agykontroll, se az nlp, se a szcientológia, se a reiki nem meditáció.
2020. márc. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezt miért írod?


Amikor még én végeztem el az Agykontrollt, volt labor. Ott folyik a kivizsgálás és a gyógyítás is.

2020. márc. 14. 14:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Terápia


Természetesen azt is lehet meditációban végezni


A legtöbb terápiás eljárásban van szimbolikus színhelye a problémák feltárásának és gyógyításának



Még ha az nem is labor hanem tábortűz, templom, vagy tópart

2020. márc. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Agykontroll labor, az meg milyen??? :o

A reiki használ meditációt, a jóga is, a szcientológia nem - az tiszta szemfényvesztés, pénzlehúzás, manipuláció.

Ha már mindenáron meditálni akarsz akkor fentiek közül a jógát válaszd.

2020. márc. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, de sajnos nem kaptam meg a várt választ. :)


Azt régóta tudom, hogy José Silva az Agykontrollt számos más módszer általa legjobbnak ítélt elemeiből válogatta össze gondosan, (valamint emlékeim szerint voltak saját ötletei is). Az érdekelne, hogy a laboratórium ötlete honnan származik.


A 4.-nek (22:12):


A hivatalos honlapjukon ebben a PDF-ben ( [link] ) olvashatsz róla. Keress rá a szóra, mert ez egy könyv. Ez nem egy kézzel fogható labor, hanem elképzelt, és mindenféle problémamegoldásra használhatjuk. Saját hipermodern eszközökkel szereljük föl, ezek mindent bemérnek, megvizsgálnak, kielemeznek, stb. Meg még sok más... :)

2020. márc. 15. 15:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Én saját labort használok. Leülünk a haverokkal filmet nézni miközben megiszunk 5 liter pálinkát. Másnap megpróbáljuk felidézni, vajon kik voltak jelen...
2020. márc. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De kaptál választ


hiszen a legtöbb technika használja csak másként nevezi, és lehet, hogy más a fedősztori, de a folyamat ugyanaz

2020. márc. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!