Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tudatos álmodásba hogy kezdjek...

Tudatos álmodásba hogy kezdjek bele?

Figyelt kérdés
Szedtem pár információt arról, hogy rendszeresen nézni kell a kezem például, mert álmomban több ujjam is van. Illetve azt mondani, hogy emlékezni fogok az álmomra, ha azzal lenne a probléma, hogy nem emlékszem rájuk. Azonban ezek nem igazán tűntek hasznosnak, vagy pusztán nem voltam elég kitartó. Viszont már nagyon szeretném összehozni és ha esetleg valakinek sikerült ezt összehozni az segítene benne?

2020. máj. 14. 00:30
 1/3 anonim válasza:
62%
a tudatos álmodást hogyan akarod elsajátítani, ha arra sem veszed a fáradságot, hogy utána olvass?
2020. máj. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

4-6 ora alvas utan aludj vissza ugy hogy az elméd éber maradjon

Erre a legjobb megoldas az ha mozgasba hozod az alom testedet az alom kornyezetben

Vagyis a mozgas erzeset kell felerositened magadban

Ahogy fekszel az ágyba gondolj arra hogy felkelsz de az alom testeddel az alom kornyezetben

2020. máj. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 the nation válasza:

Én amikor nekifogtam, akkor napi 2-3 órát könyveket olvastam, videókat néztem és olvasgattam a neten a tudatos álmodásról.

Eleinte nem vezettem állomnaplót mert fölöslegesnek tartottam, de lassan rájöttem, hogy az egyik legfontosabb dolog. Ne görcsöj rá arra, hogy nincsenek tudatos álmaid! Ha van kellő motiváltságod és időt valamint energiát fektetetsz bele, akkor csak idő kérdése és sikerülni fog. Kitartást és sok sikert! ;)

2020. máj. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!