Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ti hisztek a tudatos álmodásba...

Ti hisztek a tudatos álmodásba? Ha meg lehet csinálni, akkor hogyan kéne neki kezdeni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

nem olyan rég hallottam erről a dologról,és eszembe jutott 1 eset,amikor véletlenül "felfogtam" h csak álmodom.majd hamarosan felébredtem.ezért hiszem azt,h van valami valóság alapja a TÁ-nak.

a válaszokat előre is köszönöm!


2013. júl. 11. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ebben nem hinni kell. Ez tényleg létezik :)


[link] itt olvashatsz róla bővebben.

2013. júl. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem elmélet amiben hinni kell, hanem létező dolog, én már rengetegszer megtapasztaltam, már megtanultam hogyan kell előidézni és irányítani.
2013. júl. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 perfectlie válasza:
100%

A tudatos álmodásban nem hinni kell,az létezik,cáfolhatatlan.Persze ebből ne arra következtess,hogy majd ennek segítségével csodákra leszel képes,megálmodod a jövőt,stb...!

Én régebben próbálkoztam,keresgéltem és ilyen gyakorlatokat találtam:a nap több szakaszában,amikor biztos vagy benne,hogy álmodsz,csinálj valami egyszerű dolgot(pl csípd meg a kezed,próbáld meg átdugni az ujjad a karodon,stb...)és kérdezd meg,hogy biztosan nem álmodok?Ezzel reflexszerűvé válik majd a dolog,és egy idő után álmodban is megkérdezed,ott pedig rájössz,hogy álmodsz.+Ha álmodsz és felkelsz,rögtön írd le részletesen mit álmodtál(vezess egy "álomnaplót").+Ha eléred,hogy felismerd,hogy álmodsz ne rögtön próbálj repülni,személyeket látni akit te akarsz,hanem csak hagyd,hogy folytatódjon az álom(úgyis fel fogsz kelni hamar,ez idővel változni fog).

Hirtelen ennyi jutott eszembe,én 1-2 alkalommal tudtam olyan dolgokat csinálni amit én akartam,viszont sokszor csak tudatosan átéltem az álmom,hidd el az is jó és ha nem hagyod abba akkor csak jobb lesz.

FONTOS:nem vagyok ezoterikus,sem médium,semmi ilyesmi,nagyon érdekelt a dolog,utánaolvastam,kipróbáltam,működött.Keresgélj te is,vannak akik jártasabbak ebben!

2013. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg létezik, és tanulható is. Fentebb írták, hogy hol.
2013. júl. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24%
A tudatos álmodás akkor jó, ha rémálmod van. Mert azt csinálsz a szörnnyel amit akarsz :)
2013. júl. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!