Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan lehet kapcsolatot...

Hogyan lehet kapcsolatot teremteni a felső spirituális világgal?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is!!!
2020. aug. 5. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Nem a spirituàlis vilàggal lesz kapcsolatod . Elarulom mert szakèrtő vagyok. A mediàció egy önirànyito folyamat. Relaxàció . Pihensz , kikapcsolsz, lenyugszol , zenèt hallgatsz. A lènyeg hogy önkontrollod legyen , ne érezz negativ hangulatot. Ennyire jo s meditácio de màsra nem. Nincsenek olyan lények akikkel igy kapcsolatba lètesülsz mert eleve ez egy kamu weboldal irhatta le aminek köze nincs meditàlàshoz.
2020. aug. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor vegyük ki a meditálást. Lehet kapcsoaltot teremteni a felső spirituális világgal bármilyen módon?
2020. aug. 5. 23:34
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

"Elarulom mert szakèrtő vagyok."


Gyakis szakértő....

2020. aug. 6. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Mi a célod a kapcsolatteremtéssel? Honnan veszed, hogy most még nem vagy kapcsolatban velük?


Hol tartasz most az utadon?

2020. aug. 6. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor elmondom mègegyszer. Nem lehet kapcsolatot teremteni a szellemvilàggal mert akkor nem lenne egyensúlyban a vilàg mert akkor minden angyal ès dèmon vagy emberi lèlek itt lenni a földon mert keresnèk a csalàdjukat. De elküldik őket a mennyekbe màs helyre vagy ahova mennek de mègegyszer leirom mert valaki gyakis buta szakèrtőnek írt le. Lefogadom hogy ti vagytok spiri buták mert fogalmatok sincs hogy mit hogyan kell csinálni. Ez nem egy olyan dolog hogy babus mamus dolog. Hülyèkkel nincs mit vitatkozni mert nem tartjàk be a fizikai szabàlyokat.
2020. aug. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sehogy. A természet feletti világ sem tud kapcsolatot teremteni veled, maximum úgy, hogy neked az ne tűnjön fel.

Szellemek sem tudnak tárgyakat mozgatni, nem beszélnek hozzád és stb... amikor valaki ijesztő természetfeletti dolgokat észlel a környezetében, az valahonnan teljesen máshonnan érkezik és 100 %, hogy nem akar jót. Mi azért vagyunk itt, hogy kihasználjuk a földi életünket és megtöltsük boldogsággal.

2020. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elszivsz pár jointot
2020. aug. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#1 Itt akárki hívhatja magát szakértőnek,ezért aki valóban az,nem fogja kiemelni a válaszában. Én szeretném leszögezni hogy nem vagyok az.

A meditáció nem egyszerűen relaxáció és nem is igazán szavakkal kifejezhető állapot. Röviden, a meditáció,az anyagi,szellemi,érzelmi és lelki létezés minőségének javítását célzó önfejlesztő lehetőség. De ez a definíció is határozottan hiányos és a lényeg nincs benne. Erre csak azért tértem ki mert nagyon zavart az első válaszoló által leírt butaság.

Az elme lecsendesítése és ezáltal finomhangolása elengedhetetlen aa túlvilággal való kommunikációhoz. Nem igazán javasolt a túlvilággal foglalkozni,legalább is vaktában. Ezért konkrét módszereket inkább nem írok. Legyen ennyi elég.

2021. máj. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!