Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan kontrollálhatom az...

Hogyan kontrollálhatom az álmaimat?

Figyelt kérdés
Ma este nem tudom miért de először álmodtam a chrushommal, ami nagyon jó volt. (már 2 hónapja tetszik) Nem tudjátok, hogy lehet az álmainkat irányítani? Néztem egy-két videót de az hülyeség volt.

ápr. 20. 21:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Kb tizenéve volt ez mém. Még 9gag érában. Éber álmodás. Létezik. Elvileg ébredés után a legfogékonyabb rá az ember. Ilyenkor úgy tudsz álmodni, hogy ébren vagy. Nekem sose jött össze, valszeg túl stresszesnek élem meg az életet.


Még wikije is van... [link]

Jaja, lucid dream. Elég sokat mémelték ano. Hja, egy is egy trend volt. Mint az asmr. Vagy nemtom mi van ma. Mewing? Az is már több éves. Bár a mewinggel ellentétben az éber álmoknak van tudományos alapja is, ha jól emlékszem. Ami nagy különbség.

ápr. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Sajnos ez alkati kérdés

Én is szeretném de sosem ment

Semmi esélyem rá

ápr. 21. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem kezelheted az álmaidat, csak mint tudatalatti önmagad vehet részt benne a folyamatban.


Az álmaid aszerint fognak történni, amilyenek az érzelmeid és lelkiállapotod.


Ha nem félsz az álmoktól, nincsenek rémálmok.

Ha félsz, akkor igen.


Én egyetlen egyszer sem álmodtam olyat, ami rémálomnak fogtam fel. Láttam, hogy betörnek hozzám idegen lények ... zombi akart megölni embeket ... voltam börtönben is ... s semmitől sem féltem.


Ez mind fejben dől el. Ha nem félsz, akkor nem fogsz félni, ilyen egyszerű.

ápr. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Evek ota iranyitom az almaimat, csak szolok
ápr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

4-es, erre nem mindenki képes. :D


Meg aztán nem sokra megyünk vele, ha mi irányítjuk az álmainkat, mert így háttérbe szorítjuk a tudatalattinkat ... így meg aztán az álmaink értelmet sem nyerhetnek, mert nem tudhatunk belőle tanulni. Így csak szórakozással ér fel az egész.

ápr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Kiba**szott nagy hulyesegeket beszelsz

Aludni szoktál? Álmodni szoktál? Akkor megtudod tanulni

A tudatalatti meg nem szorul háttérbe mert tudatos álomba éber tudattal vagy bent a tudatalattiba

Bárkitol tudsz kerdezni barmit legyen az allat, ember, targy

ápr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Attól még hogy az álomban vagy, nem te irányítod az álmodat, max magadat ... és ha csak magadat tudod, akkor még nem te irányítod ezek szerint az álmot, csak részt veszel benne.


Szóval te írsz hülyeséget hatos ... minek okoskodsz, ha semmi értelme? :D

ápr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ne te mondd mar meg nekem hogy en mit iranyitok

Ott vagy bent az álmomban es tudod hogy nem iranyitom?? Akkor meg minek okoskodsz??

ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Látom, Hitlerrel van dolgom. Sebaj, már nem árthat nekem. :D
ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Csak azért mert neked nincsenek tudatos álmaid, az nem azt jelenti hogy másnak sincsenek
ápr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!