Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit tehetnék ebben a helyzetbe...

Mit tehetnék ebben a helyzetben? Valakinek van valami tanácsa?

Figyelt kérdés

17/L vagyok és van egy elég nagy problémám. Sokat szoktsm beszélni álmomban. A szüleim és az én szobám között egy ajtó van, a falak pedig nagyon jól áthallatszanak. Már vagy fél éve küzdök ezzel a problémával és félek, hogy esetleg olyat mondok, amit nem akarok. Alvajárni nem szoktam, csak beszélni. Az anyukám pedig nagyon éberen alszik és már sokszor átjött megnézni mit beszélek és mindig megértette, amúgy tiszta baromságokat beszéltem, de mindig megértette és olyankor lecsitít és visszaltat, de másnap elmondja miket mondtam. Félek, hogy egyszer olyat fogok mondani, amit nem akarok, mivel este szoktam elmélkedni minden félén, olyan dolgokon is amiken egy normális tinéndzser és amit persze nem szeretnénk ha a szüleink hallanának. Mivel tudnál leállítani ezt a jelenséget nálam?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2020. dec. 20. 18:42
 1/5 A kérdező kommentje:

szoktam*

tudnám*

Bocsi a helyesírási hibákért.

2020. dec. 20. 18:42
 2/5 Grimfox ***** válasza:
Stresszoldással. Még elalvás előtt le kellene vezetned a rejtett, vagy éppen érezhető pszichés feszültséget, és el kellene lazulnod mind fejben, mind testileg. Relaxációs, és légzőgyakorlatokkal ez elérhető. A legjobb persze a stresszforrás megtalálása, és megszűntetése lenne, de ez sok esetben nem lehetséges, így a stressz levezetése a legegyszerűbb megoldás. Túl éberen alszol, és emiatt az agyad nem gátol meg mindent, amit amúgy alvás közben szokott. Azt jól látod, hogy ez hasonló az alvajáráshoz. Én nagyon stresszes időszakban alvás közben ütni, és rúgni szoktam. Gipszkarton falam van, mellette fekszek a matracon. Elég nagyot szól...
2020. dec. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenesetre kérd meg, hogy ne mondja vissza.
2020. dec. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Létezik olyan, hogy tudatos álom. Egy képesség amit viszonylag gyorsan és könnyen ki lehet fejleszteni. Baromi sok mindenre jó, képességeket lehet fejleszteni stb. Akár erre is használhatod, plusz rengeteg előnyét kihasználhatod.

Remélem érdekesnek találod és tudod használni.

2020. dec. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit álmodban mondasz az többnyire nem összefüggő. Értelme semmi. Nem kell ezen aggódni. Mit mondanál ami gáz lenne, szerinted?
2021. jan. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!