Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan lehet "lelassítani" a...

Hogyan lehet "lelassítani" a szubjektív időnket vonzás törvényével / accessel.. stb?

Figyelt kérdés

Vonzás törvényével, agykontrollal vagy access consciousness-el foglalkozóktól hallottam már többször is, hogy számukra az idő telését sikerült lelassítani.

Ez hogyan lehetséges? Tele van vonzás törvényés videókkal a youtube, de erről nem találtam egyet sem... kinek vannak erre konkrét praktikái?



máj. 19. 15:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Az időt lassítani csak úgy tudod jelentősen, ha megközelíted a fénysebességet, vagy ha nagyon erős gravitációs mezőbe kerülsz, például eg fekete lyuk közelébe. Mivel számodra egyik sem opció, így azzal kell beérned ami van. Lassan az ezósok már repülni is tudnak. :D
máj. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, mi ez a sok blabla, de az idodet ugy tudod lelassitani, ha a jelenben elsz. Nem a multban vagy a jovoben,es nem robotpilota uzemmodban daralod le a napokat. Ebben segithet a meditacio, a mindfulness es a flow.

Meg ugy eld az eleted, hogy azt csinalod amit szeretsz es 100%-ig benne vagy, nem a bevasarlolistan meg a fonokod marhasagain agyalsz kozben. Mint a kisgyerekek. Nekik lassan megy az ido, csak ezt a kepesseget elveszitjuk a mindennnapi rohanasban.

máj. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1 Nem a fizikai időre gondoltam, de ezt írtam is a kérdésbe: SZUBJEKTÍV idő. Minden ember szubjektíven érzékeli az időt, ezt a tudomány is vizsgálja pszichológiai szempontból... én megértem, hogy fizikus kocka vagy és csak a bal agyféltekédet vagy képes használni, de ez így nem releváns válasz a kérdésemre.
máj. 19. 16:48
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok fizikus kocka, de bár az lennék. :) Értem mire akarsz kilyukadni. Van spotifyod? Tudok egy beszélgetést ahol ez a téma.
máj. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

[link]

Néhány áltudomány:


agykontroll

alkímia

ákása (óindiai kozmológia)

asztrológia, azaz csillagjóslás

alternatív nyelv-összehasonlítás

biomágnesesség

ezoterika

értelmes tervezés

eugenika

fengsuj

fiziognómia

frenológia

...terjedelmi okból nem másolom be az áltudományok listáját, fenti linken megtekinthető.

máj. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Füvezéstől belassul számodra az idő.
máj. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg az lsd-tol.
máj. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem k-szerrel sikerült. Ne akard lelassítani, nagyon szar!


Csak hogy szemléltessem, 1 perc negyedórának tűnik.

Szubjektív idő, ahogy mondod, az idő érzékelése változik meg.

máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem olyan kellene, hogy lassabban erzekeljem az ido teleset munka es tanulas kozben, mert marhara fogy az idom es egy sereg tennivalo lenne... :( neha azt veszem eszre, hogy megtanulok 1 oldalt vizsgara, es mar fel ora eltelt.
máj. 20. 00:27
 10/13 A kérdező kommentje:
Prolihisztor szervizes, már megint találkozunk... ha nem írod le a listát, hülyén halok meg. Köszönöm neked! <3 <3 <3
máj. 20. 02:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!