Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ez mi akart lenni? Többi lent.

Raven :) kérdése:

Ez mi akart lenni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ezt melyik kategóriába rakhatnám, de ide írom. Szóval kb fél órája lefeküdtem aludni. Később megébredtem, mert a macskám átsétált rajtam. Teljesen magamnál voltam, nem álmodtam semmit. Mikor újra becsuktam a szememet, néhány másodpercig villogó képeket láttam. Most éppen van egy sorozat, amit nagyon szeretek, és épp annak az egyik epizódja játszódott le a szemem előtt 15 másodperc alatt. Tisztán láttam a személyeket, a háttereket, de nagyon gyorsan váltották egymást a képek. De miközben ez történt, éreztem hogy a szemhéjam rebeg, és erőlködtem hogy tartsam csukva. Újra kinyitottam a szememet, és néztem hogy jé, ez mi a fene volt? Legtöbbször, amikor álmodom, a képek el vannak mosódva vagy értelmetlenül néznek ki, mintha részeg lennék, de ezt teljesen tisztán láttam és semmi fura nem volt benne (mert nem is álom volt). Csak az volt a fura, hogy nem volt olyan zavaros, mint a többi hallucinációm. :D Létezik, hogy annyira szeretem a sorozatot, hogy beleégett egy epizód az agyamba?

2021. jan. 26. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

Mint a többi halcinációd?


Haver ha nem szoktál 420 tolni, keres fel egy dokit.

2021. jan. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 LeonScottKennedy ***** válasza:
100%
Melyik sorozat ez?
2021. jan. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első: Olyan hallucinációkra gondolok, amik akkor vannak amikor nagyon fáradt vagy. Inszomniás vagyok, úgyhogy megtörténik egyszer-kétszer. :)


Második: Hannibal. Eléggé beteg egy sorozat, de a beteges része nincs rám nagy hatással. Én bírom a horrort. :3

2021. jan. 26. 22:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szóval nem halu csak részben ébren álmodsz. jó nem sokat olvastam utánna így lényehében tipp is lehet.


de az is annak írnám le, és csak azért volt tiszta mert már láttad a részt és az agyad épp azon agyalt.

így részben álomban újra nézted a részt.

az álom maga amúgy gyorsabban történik kb egy pár óra nap lepöröghet 6 óra alvásidő alatt. De nem a vázlat szerű vágott napok órák, hanem teljes részletekkel együtt.

én egyszer 10 perc alatt letudtam egy napot.

szólt az ébresztő (6:00), leszundiztam és bealudtam.

ott felkeltem, lezuhanyoztam megittam a kv-t, ettem, lekéstem a buszt, a kövivel bementem. Míg vártuk a kezdést dumálgattunk ...stb. este megcsináltam a rutint és lefeküdtem aludni....majd és szólt az ébresztő megint (6:10, na jó, már 6:11 volt)

meg is zavart, ha nem szólnak és nem nézem meg a dátumot simán a másnapi tancuccal mentem volna....És a valóság még unalmasabb is volt. :(

2021. jan. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4-es véleményét osztom
2021. jan. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Igen, velem is volt már olyan, hogy reggel visszaaludtam és közben azt álmodtam, hogy ébren vagyok. Nem valami kellemes. :'D
2021. jan. 27. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!