Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Akkora hülyeséget álmodtam,...

Akkora hülyeséget álmodtam, és ezután pár nappal nagyon rossz dolgot tettem, szerintetek ehhez van valami köze, azaz figyelmeztetés akart lenni, illetve mit jelenthet?

Figyelt kérdés

szóval egy volt gimis osztálytársammal biciklivel haladtunk, de lépcsőn, és felfelé.. és néha jöttek szembe az emberek, mi ilyen bmx terepbicóval mentünk felfelé, néha megálltunk, mert nagyon meredek volt, és nem tekertünk, hanem csak evickéltünk .sütött nap, és a a lépcső jobb oldalán mentünk mi, mögöttem az oszálytársam. néha olyan lépcsőfokok voltak, amiknek a teteje le volt véve, és tele volt tengervízzel, és mi meg beleléptünk. nagyon magasra vezetett a lépcső, először egy szobába, ahol kék volt a padlószönyeg, és volt ott egy papa meg 2 játszó kisbaba, de tudtam hogy ő a nagyapjuk, aki a két kisunokájával játszik, és ilyen pethő intézet feelingem volt, mert az egyik babát tornáztatták.

aztán egy padlástérbe értem, ahol tudtam hogy a lépcsőkorlát fából van, de mire felértem, eltünt a fakorlát, olyan volt mintha kiszívták volna belőle az anyagot, és csak műanyag burok maradt a helyén. de csak a korlátnak..

szóval ennyi volt, de egy az hogy ezt az osztálytársam nem bírtam annyira, ezer éve nem láttam, és biciklizni is régen voltam már, sőt a lépcsők helyett inkább liftezni szoktam...


2014. ápr. 3. 19:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
What have you done édes fiam?
2014. ápr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem publikus. lényeg hogy rosszat. átvertem valakit aki megbízott bennem
2014. ápr. 3. 20:06
 3/13 anonim ***** válasza:
Ööö... És egy átverésnek mi köze egy tengervizes lépcsőkön való biciklizéshez, egy padlásszobába? Legfeljebb jelképes, utólagos gondolat.
2014. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

ne arra koncentráljunk, hogy hú akkor ez most mi, hanem inkább az álom mit jelenthet, ez érdekel elsősorban.

látszólag semmi köze, bizony.

2014. ápr. 3. 20:18
 5/13 A kérdező kommentje:
egyébként lány vagyok. nem édes fiad
2014. ápr. 3. 20:26
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem akarok most álom elemzést csinálni mert ebben az esetben túl hosszú lenne..ameddig nem mondod el hogy mit tettel lanyom addig nem tudunk segiteni.
2014. ápr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

jó hát nem kötelező válaszolni :D de eddig semmit nem segítettetek. :DDD

egyébként utánanéztem, a lépcső sikert jelent, na de ez kevés...

2014. ápr. 3. 21:33
 8/13 anonim ***** válasza:
Milyen színű volt a bicikli?
2014. ápr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, Freud álomfejtési elmélete már nem helytálló. Nincs semmi jelentése az álmodnak. Pozitív jelentést ugyanúgy bele lehetne magyarázni, mint negatívat.
2014. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

kék bicikli bakker szürke foltokkal fekete kormánnyal :D


tudom, de érdekel, hátha jelent valamit

2014. ápr. 3. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!