Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lehetne, hogy válaszoltok pár...

Lehetne, hogy válaszoltok pár kérdésemre a shiftingeléssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nos.

Mit kell csinálnom előtte?

Hogyan érjem el azt, hogy az általam vágyott valóságba kerüljek?

Hogyan tudok onnan visszajönni?

Mikor csináljam?

Amilyen ruhában csinálom, olyanban is leszek a valóságban?

Mennyi idő után tudok visszajönni?

Mivel vigyázzak, ill. mire kéne odafigyelnem?

Ha pl meghalok abban a valóságban, akkor ugye nem lesz semmi bajom?

Hirtelen ennyi, bocsánat az esetleg hülye kérdésekért, de sose csináltam még. Remélem, hogy tudtok segíteni.

(a Marvel "valóságba" szeretnék "menni", ha ez esetleg kellene.



#Marvel #shifting #shiftingelés
2021. jan. 28. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
DMT
2021. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez mit is jelent?
2021. jan. 28. 21:30
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Valószínüleg a legerősebb hallucinogén.
2021. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

Marvel "valóságba" szeretnék "menni", ha ez esetleg kellene. Mi van?

Ez már nekem is sok pedig nyitott vagyok elég sok dologra.

2021. jan. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

Reality shifting?


Valójában ugyanott vagy ahol elkezdted a dolgot. Nem átmész egy másik valóságba, csak álmodsz. Tudatosan. Ha meghalsz felébredsz, a ruhádat tudod változtatni álmodban, de lényegtelen, hogy mibe vagy. Bármikor felébredhetsz, amikor csak szeretnél, de nagyobb eséllyel fogsz spontán felébredni.


Nem kell igazából semmire sem vigyáznod, elvégre a saját fejedben vagy. Bár nem illik meggyilkolni embereket, mert elég élethű az is.. és hát, az élmény maradandó azért.

2021. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

6-8 ora alvas uta maradj ebren egy kicsit aztan aludj viasza ugy hogy kozbe fenntartod a tudatodat az álombéli tested mozgatásának felerositesevel

Lenyeg a mozgas erzesenek felerositese

Ja es ne hagyd abba a mozgast mert felebredsz

2021. febr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
78%

Meg kell írni egy szkriptet( történetet) , amit szeretnél , hogy történjen veled. Azt is megszabhatod , hogy hogy nézel ki.


Vannak különböző módszerek is , ami sokaknak bevállt az az , hogy lefeksz csillagpózba és csukottszemmel elszámolsz 100ig aztán koncentrálsz arra a helyre ahova el szeretnél jutni. Ha olyan érzes fog el mintha repülnél és fényt látnál (csukott szemmel természetesen) akkor jól csinálod!


A történetbe be kell írni valami jelzést amivel sajàt magadanak fogod jelezni , hogy vissza akarsz menni. Ne olyant válassz ami akármilyen beszélgetésközben elhangozhat. Lehet valami szó amit nem felejtesz el, vagy akár 2 taps . Vagy ilyesmik. De ne aggódj nem tudsz ott maradni örökre.


Szerintem este.


Ezt nemtudom pontosan de szerintem meg tudod változtatni a ruhádat ott , vagy a történetbe leírni , hogy milyent szeretnél.


Hát le tudod írni , hogy ami itt 1 perc az ott pl 1 hónap. De igazából szerintem nincs ilyen határ hogy mennyi idő után tudsz visszajönni.


Ez annyiban “veszélyes” , hogy pl ne karanténban csináld , vagy ne is csináld ha nagyon antiszoc vagy ,vagy nincsenek nagyon barátaid , vagy emberek akikkel napi szinten találkoznál mivel ha egy másik világban élsz más emberekkel az nem fog jót tenni a valós kapcsolataidnak. Ja és annyi , hogy ne függj rá mert nem lenne okés ha csak ott éreznéd jól magad.


Ha jól tudom, nem eshet bajod mivel ez csak az agyadban játszódik le.

De az esetek nagyrészében nem tudsz meghalni HA beleírod a storyba , hogy nem halhatsz meg .


Ezek csak azok amiket én hallotam de egyébkent tiktokon és ytn sok videó van fent amik segíthetnek neked . A fogalmazásom 0 de remélem segítettem valamit <3

2021. febr. 2. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!