Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tudatos álomhoz melyik mòdszer...

Tudatos álomhoz melyik mòdszer vált be nektek?

Figyelt kérdés

Az a gáz hogy már volt tudstos álmom, de most hiába a gyakorlàsok nem akar össze jönni.


Ki milyen technikával gyakoròl èbrenlèt alatt...

A valòságot jobb tudatosítani vagy azt szugerálni èbrenlèt alatt is hogy ez csak egy álom....

Az ajánlott irodalom a tèmában el lett olvasva, videok ès netes cikkek megnèzve de a tènyleges tapasztalatok èrdekelnènek.

Van olyan esetleg aki egy az ajánlottol eltèrő mòdszerrel èrte el... /?



#álmodás #Lucid Dream #Àlomkontroll
2021. márc. 2. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom akkor te már sok technikát ismersz azokat alkalmazd valamint én azt ajánlanám hogy gyakran kérdezd meg magadtól hogy álmodsz e és ugye igy előbb utóbb álmodba is meg fogod. Sokat valóságtesztelj nézz utánna milyen technikái vannak a valóságtesztnek. Meg kérdezed magadtól hogy álmodsz e többször egy nap és utánna valóságtesztelj. Én nekem sose volt célom a tudatos álmodás de volt amikor összejött.
2021. márc. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Nekem csak úgy, semmilyen technika nélkül is gyakran szokott lenni tudatos álmom. Már óvodás koromban is volt ilyen, tisztán emlékszem, hogy anyukámmal az óvoda folyosóján sétáltunk az álmomban, amikor megkérdeztem tőle, hogy “Anya tudod, hogy ez csak egy álom?”. De egyébként nekem hogyha így lefekvés előtt ismételgetem magamban, hogy ez csak álom, ez csak álom, akkor sikerülni szokott, és az álomban is rájövök, hogy ez csak álom.
2021. márc. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát nekem ez nem ilyen egyszerű 😂

Pròbálgattam èn már minden fèlèt.. De már kicsit unom, règen amikor először hallottam ròla ès kipròbáltam csak annyi volt hogy megkèrdeztem napi 5x 6x hovy ez álom vagy valòság, kicsit vizsgálgattam a tárgyakat ès 1 hèt után tudatosultam álmomban.

2021. márc. 2. 10:50
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Ne add fel ha elég sokat csinálod összejön
2021. márc. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Tudatos visszalvás

Ahogy fekszel az ágyban próbálj forogni de ne az igazi tssteddel hanem az álombéli testtel

Mozogj az álombéli testeddel az álomkornyezetben

Lényeg a mozgás érzésének felerősitése

Semmiképp ne legyél a szobádba álomban mert azt fogod hinni hogy felébredtél

Inkább legyél tengerparton, erdőbe, városba

Lényeg a mozgás, folyamatosan mozogj vagy fogj meg valamit

2021. márc. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!