Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollosok: Mikor végezte...

Agykontrollosok: Mikor végezted el az agykontroll tanfolyamot és utána alkalmaztad e?

Figyelt kérdés
2021. márc. 27. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
most
2021. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:)
2021. márc. 27. 23:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen
2021. márc. 29. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még nem.
2021. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2015-ben, azóta is alkalmazom. Többször elmentem tanfolyamra, ismételtem is.
2021. márc. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5-ös miért mentél el többször is ismételni? Motiváció miatt?


Én 15 éve végeztem el, utána évekig használtam és valahogy elkopott teljesen. :( mégis nehéz most felvennem a fonalat, valahogy olyan távoli. Kell hozzá akaraterő vagy nem is tudom mi. Pár napnál tovább sosem csinálom, pedig maga a relaxáció is segítene. Szét vagyok csúszva, mégse visz rá a lélek, hogy kitartsak

2021. márc. 29. 23:10
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok. Szerettem volna úgy hallani újra, hogy már csinálom egy ideje. Volt egy csomó kérdésem. A barátnőm is menni akar, vele újrajárom, hogy ne egyedül menjen. Eléggé pánikbeteg, nagyon nehezen mozdul ki otthonról.

Programozd azt, hogy kitartóan csinálod. Egyszerű dologgal kezd, amivel sikered van, az motivál.

2021. márc. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!