Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Önszuggesszió gyakorlata hogyan?

Önszuggesszió gyakorlata hogyan?

Figyelt kérdés

Tudatalattimban szeretném átírni a rossz programokat, beidegződéseket jó programokká, pozitív dolgokká.

Olvastam, hogy az önszuggesszió hatásos lehet. Hogy működik ez a gyakorlatban? Aki próbálta már, leírná?


2021. júl. 3. 15:20
 1/4 Grimfox ***** válasza:

Az alapokat tanuld meg, és alaposan gyakorold be Günther Krapf-Az autogén tréning gyakorlata című könyvből. Utána pedig a tanultak alapján alakítsd ki a saját szuggesztióidat.

Az alap program gyakorlásra, és stresszoldásra való. A saját program pedig használható arra, amire neked kell.

Letöltési link:

[link]

2021. júl. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elmész egy agykontroll tanfolyamra és megtanulod.
2021. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Emil Coué módszere is érdekelhet.

A kulcsa egy jelen időben fogalmazott,tagadást nem tartalmazó mondat ismétlése elalvás előtt és ébredés után.

Alkalmazhatsz ugyan ezen időpontokban vizualizációt is,azon módon hogy minden érzékszerved bevonod az elképzelt végcélba. Halld ahogy gratulálnak,érezd ahogy megrázzák a kezed,lásd a meglepődést az arcokon... tehát érted.

Az érzékszervek bevonása megtámogatja a szuggesztio beépülését a tudattalanba de hinned kell benne és nem szabad kiásnod a beültetett ideát.

2021. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én felmondtam egy hanganyagot, amit éjjel nappal hallgattam amikor csak lehetőségem volt rá. Kb fél év múlva kezdett eredménye lenni
2021. júl. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!