Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lehetséges bevonzani egy illetőt?

Lehetséges bevonzani egy illetőt?

Figyelt kérdés
Nem tudom, jó helyre írom-e a kérdésem az ezotérián belül. Van egy srác, akivel kezdett közöttünk alakulni valami, aztán abbamaradt. Nem vagyunk napi kapcsolatban, közösségi oldalon sem ismerősök, de egy közegben mozgolódunk. Azért megoldható, hogy ne fussunk össze. Egy időben szándékosan arra fókuszáltam, hogy jelenjen meg, hogy épp ő jöjjön. És így is történt. Tudtam, hogy ő fog belépni, amikor kopogtak. 100%-ig biztos voltam benne. Már a kopogás előtt éreztem, hogy közeledik. Létezik, hogy ezt bevonzottam? Hogy létezik, hogy ennyire érzem őt?

2021. szept. 22. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez úgy fog működni hogy ha megtalálod a módját annak hogy miként kezdeményezz minőségi beszélgetéseket,ügyes,humoros és kreatív meglepetéseket.

Mellette persze lehet megfelelő helyzeteket, szituációkat programozni.

2021. szept. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én szálltam ki az induló kapcsolatból, tehát nem kívántam vele semmilyen beszélgetésbe kezdeni. Persze vannak iránta érzelmeim. Mikor erre az érzelemre, illetve rágondoltam, akkor jelent meg. Nagyon fura volt. Főként az, hogy már előtte éreztem a jelenlétét. Előtte legfeljebb a szüleimnél tapasztaltam hasonlót, de ugye az más, mert velük éltem. Tudtam, ki és kb. mikor jön-megy.
2021. szept. 22. 23:31
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Ebből még nagy hancúrozás lesz
2021. szept. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as válaszoló. Legyen igazad, mert az egy jó dolog. :) De most nem ez volt a kérdés.
2021. szept. 23. 15:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak akkor, ha szerinte elég vonzó vagy.

Ellenkező esetben nem bevonzod, hanem eltaszítod magadtól.

2021. okt. 4. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!