Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » "A harmadik szem Képes másokat...

"A harmadik szem Képes másokat megszédíteni szemkontaktussal. " ez igaz? Hogyan lehetseges?

Figyelt kérdés

2017. márc. 21. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
A tekintetén átjön az illetőnek az agybaj, zavarodottság - és ez kisugárzik a külvilág felé. Így mások megszédülnek az ilyen kisugárzású, szűk látókörű álomvilágban élő emberektől. Hát így lehetséges.
2017. márc. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

A krétai bölcs kijelentette: "MINDEN krétai MINDIG hazudik!"

Önmagában ellentmondó.

.

A harmadik szem csak nyitott harmadik szemmel tud szemkontaktust felvenni.

Akinek nyitott a harmadik szeme, már olyan fejlett, hogy szemkontaktussal nem lehet megszéditeni.

A kérdésben szereplő megállapítás (a kérdés témája) önmagának ellentmondó, tehát HAMIS!

.

"Hogyan lehetseges?"

A fent leírottak alapján SEHOGY!

2017. márc. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 es honnan tudhatom ,ha en kepes vagyok ra? Vagy hogyan valosul ez meg?
2017. márc. 22. 20:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban nyitva volna a harmadik szemed, akkor nem tennél fel ilyen kérdést ;)
2017. márc. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Lehetséges, én már láttam ilyet, de nem egyszerű. Nagyon nem egyszerű.

És a harmadik szem visszacsukódhat, egy érzelmi sokkhatástól például.

2017. márc. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

3. szem mi!? Ez jól el nevezték! Nem értek hozzá az biztos, de ha így hívják akkor oké!


Az a lényege, ami a biblia úgy említ, hogy ha megdobnak kenérrel .. tudod!?


Ez, pedig nem 3. szem, hanem a magatartásod másokkal szemben!


Ha valakihez jó vagy, vagy különleges személyiség vagy, mint én XP (de tényleg) akkor a legtöbb ember "megszelídül" ha a közelében vagy, vagy inkább beszélsz vele, mert van egy olyan kisugárzásod ami pozitív és életélményt ad az embernek!


Ez szerintem azokra igaz, akik nem veszik a természet törvényeit magukra szabad elméjűek!


De ezt én is érzem magamon! Nem igen van olyan ember a környezetemben aki hasonló hozzám! Mert ez a tudat állapot az őrület és a józan ész, olyan vékony határán van ahol nagyon keveseknek van hely!


Nem sok olyan ember van aki hülye is, de komoly és okos is! Jó én mondjuk nem tartom magam okosnak, mert az agyam az szita, XP (tulajdonképpen nincsen rövidtávú memóriám!) de logikusan minderre rá tudok jönni amire csak akarok, és nem is hagyom annyiban amíg rá nem jövök! Tehát filozofikus is vagyok! ;) :)

2017. márc. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Bocs módosítok! XP


Ha megdobnak kővel....! Így már jobb nem!? ;) :)

2017. márc. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha akarsz valamit az illetőtől ès a szemèbe nèzel átküldhetsz (èrzès tudatossággal) egy impulzust.
2017. máj. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!